Boğaziçi Üniversitesi Türk Araştırmaları Topluluğu ile Türk Kahvesi Sohbetleri Kapsamında Söyleşi – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

Boğaziçi Üniversitesi Türk Araştırmaları Topluluğu ile Türk Kahvesi Sohbetleri Kapsamında Söyleşi

Boğaziçi Üniversitesi Türk Araştırmaları Topluluğu ile Türk Kahvesi Sohbetleri kapsamında 14 Aralık Cumartesi MİSAK’ta fikir alışverişi yapılmıştır.

17 Aralık 2018
Songül Semerci
Boğaziçi Üniversitesi Türk Araştırmaları Topluluğu, Türk Kahvesi Sohbetleri kapsamında fikir alışverişi- MİSAK
Boğaziçi Üniversitesi Türk Araştırmaları Topluluğu ile Türk Kahvesi Sohbetleri kapsamında söyleşi- MİSAK

Boğaziçi Üniversitesi Türk Araştırmaları Topluluğu 14 Aralık Cumartesi, Türk Kahvesi Sohbetleri kapsamında yirmi kişilik bir grup ile Ankara’ya gelerek Prof. Dr. Mustafa Kafalı, MDM Başkanı Sadi Somuncuoğlu, MİSAK Başkanı ve MDM Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. İskender Öksüz, MDM Yönetim Kurulu Üyesi A. Yağmur Tunalı ve Prof. Dr. Kadir Cangızbay’la fikir alışverişi yapıp tecrübe paylaşımında bulundular.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları