Bu Tipik Bir CIA-MOSSAD Operasyonudur! CIA Gazetecileri Suriye’yi Suçlayacaktır!

Aylardır Türkiye’yi operasyona ‘ikna’ etmeye çalısan küresel katiller, yönetimi çoktan avuçları içine aldılar ama Türk milletini ikna edemediler..  Güneydoğuya konuşlanmış tetikçiler şimdi iş başında!  Washington Enstitüsü Ramazan öncesi yol haritası vermişti:  ‘Ramazan ayında Suriye ve Türkiye’de akacak kan Suriye’ye müdahale için ikna edici olur!’demişti.. Küresel memur Soner Çağaptay Haziran ayındaki makalesinde önerileri sıralamıştı:  1) Ramazan ayında Suriye’deki batı […]


Paylaşın:

Aylardır Türkiye’yi operasyona ‘ikna’ etmeye çalısan küresel katiller, yönetimi çoktan avuçları içine aldılar ama Türk milletini ikna edemediler.. 

Güneydoğuya konuşlanmış tetikçiler şimdi iş başında! 

Washington Enstitüsü Ramazan öncesi yol haritası vermişti: 

‘Ramazan ayında Suriye ve Türkiye’de akacak kan Suriye’ye müdahale için ikna edici olur!’demişti.. Küresel memur Soner Çağaptay Haziran ayındaki makalesinde önerileri sıralamıştı: 

    1) Ramazan ayında Suriye’deki batı beslemesi katiller daha fazla adam öldürmeliler!

    2) El Kaide, Özgür Suriye Ordusu, Libya İslami Cihad gibi terror imalatçılarına PKK da katılmalıdır ve Türkiye’ye Suriye üzerinden saldırılar yapmalıdır!

    3) PKK saldırıları doğrudan Esad’ın üzerine atılmalıdır.. Bu, Türk milletini, Esad’a karşı girilecek bir müdahaleye psikolojik olarak hazırlayacaktır.

    4) Washington ilerde Suriye ile diplomatik temaslarını arttırabilir. Ama Türkiye’nin Suriye ile işi bitmiştir. Bu iki ülke sadece savaşabilir!

    5) Yaz boyunca gerek Suriye’de gerekse Türkiye’de saldırılar yapılmalı şehitler gelmeli ve Esad suçlanmalı, Amerikan seçimleri sonrası Türkiye ABD NATO yardımıyla Suriye’ye dalmalıdır!

Küresel memurlar ve ağababaları, Suriye’nin içine düşürüldüğü durumu Türk milletinin ANLADIĞINI gördüler.. Küresel güç odakları, bağımsız bir ülkeyi , terör marifetiyle krize sokarak işe başladılar ve Suriye’den sonra İran, Türkiye, Rusya ve Çin’e kadar olan Avrasya çoğrafyasını adım adım çökertmek istiyorlar..

Bu savaşa kendileri girmek istemiyor, Türkiye’nin öncülüğünü tetikliyorlar…

Savaşa ikna olmayan Türk milletini PKK-Esad formulü ve artan kan operasyonlarıyla iknaya çalışacaklar! Böylece Türkiye, önce Suriye sonra İran’la savaşacak sonra tüm bölge kan kaybına uğrayacaktır.. Kaos bu küresel sırtlanlar için FIRSATTIR..

Gazi Antep ve Kahraman Maraş Halep’e kadar olan bölgenin uzandığı doğal coğrafyadır. CIA ve Mossad tetikçileri bu bölgeyi Filistin, Lübnan, Irak’da şahit olduğumuz saldırılarla kana boyama kararlılığını bu gece göstermişlerdir..

Bölge halkı yabancı ajan ve tetikçilere karşı kendini korumaya almalıdır!

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar