Çok Barolu Düzen – Söz Konusu- 2

17 Temmuz 2020 Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz söz konusu açık oturumumuzda Av. A. Selim Babaoğlu, Av. Afşin Hatipoğlu ve Av. Nami Cem İyigün'u konuk ettik. Çok barolu düzeni konuştuk. Yayınımızı YouTube üzerinden izleyebilmek için haber metninde paylaşılan bağlantıyı kullanabilirsiniz.


17 Temmuz 2020 Cuma akşamı YouTube üzerinden gerçekleştirdiğimiz Söz Konusu açık oturumumuzun tekrarını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Söz Konusu isimli açık oturumlarımızın ikincisini düzenlendiğimiz bu haftaki yayınımızda “Çok Barolu Düzen”i konuştuk.

Yazar ve editörlerimizden Stj. Av. Mete Korkmaz’ın yöneticiliğini yaptığı yayınımızda, bu haftaki konuklarımız Av. A. Selim Babaoğlu, Av. Afşin Hatipoğlu ve Av. Nami Cem İyigün idi.

Çok barolu düzenin temsil sorununun olup olmadığı, bu kararının gerekçelerini ve haklı olup olmadığını tartıştığımız programızda, konuklarımız kendi deneyimlerinden yola çıkarak baroları bekleyen olumlu/olumsuz durumları anlattılar.

Söz Konusu, ülke meselelerinde söyleyecek sözüm var diyen genç Türk milliyetçilerine kapılarını her zaman açık tutuyor. Eğer söz bende demek istiyor ve uzman olduğunuz bir konuda fikrinizi ifade etmek istiyorsanız Söz Konusu yayınlarımızı takip edip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Söz Konusu açık oturumlarımızdaki birbirinden kıymetli konuklarımız ile yaptığımız söyleşilerden anında haberdar olmak ve canlı yayına katılmak için YouTube üzerinden abone olabilir ve bildirimleri açabilirsiniz.

Yayını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar