Cumhuriyetimizin 100. Yılında Mesleki Ve Teknik Eğitim Yolculuğumuz Üzerine Düşünceler

24 Kasım Cuma günü saat 13.45'te Teknik Eğitim Vakfı Genel Merkezi, Gazi Teknoloji Fakültesi ve Türk Eğitim-Sen'in katılımıyla "Cumhuriyetimizin 100. Yılında Mesleki Ve Teknik Eğitim Yolculuğumuz Üzerine Düşünceler" konulu konferans paneli gerçekleştirilecek.


Paylaşın:

24 Kasım Cuma günü saat 13.45’te Teknik Eğitim Vakfı Genel Merkezi, Gazi Teknoloji Fakültesi ve Türk Eğitim-Sen’in katılımıyla Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Buhara Binası Konferans Salonu’nda “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Mesleki Ve Teknik Eğitim Yolculuğumuz Üzerine Düşünceler” konulu panel gerçekleştirilecektir.

Dr. Yusuf Kılınç, Kadirşinas Önkuzu Gurubu üyelerinin, son üç yıldır şahadetinin yıldönümünde andığı şehit Ertuğrul Dursun Önkuzu ve diğer şehit teknik öğretmenlerimiz için bu yıl da etkinlik düzenlemiş olduklarını bildirerek, Önkuzu Akademi koordinatörü Dr. Oğuz Poyrazoğlu’nun emek ve çabaları ile ortaya çıkarılan ve afişe yansıyan bu anlamlı etkinliğe, başta Ankara ve diğer illerde bulunan herkesi davet etmiştir.

 

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar