Dünya mafyası Washington’da biraraya geldi! BİLDERBERG CEMAATİ!

Bu yıl BİLDERBERG cemaati,  Amerika’nın  Virginia eyaletinde ünlü Marriott otelinde toplandı.. Türkiye’den daimi takipçi,Koç Holding yönetim kurulu başkanı  Mustafa koç, Ali Babacan, Bu yıl Fuat Keyman  ve Enis Berberoğlu medya ve akademik dünyadan seçilmiş isimlerdir.. 2012  Bilderberg’ine davet edilen 5 kişi arasında Mustafa Koç ve Ali Babacan ,   Vodafone Türkiye İcra  kurulu başkanı Serpil Timuray  […]


Bu yıl BİLDERBERG cemaati,  Amerika’nın  Virginia eyaletinde ünlü Marriott otelinde toplandı..
Türkiye’den daimi takipçi,Koç Holding yönetim kurulu başkanı  Mustafa koç, Ali Babacan, Bu yıl Fuat Keyman  ve Enis Berberoğlu medya ve akademik dünyadan seçilmiş isimlerdir..
2012  Bilderberg’ine davet edilen 5 kişi arasında Mustafa Koç ve Ali Babacan ,   Vodafone Türkiye İcra  kurulu başkanı Serpil Timuray  , Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi ve İstanbul Politika Merkezi Direktörü Prof. Dr. Fuat Keyman ve gazeteci enis Berberoğlu bulunmaktadır.
Bu yılki Bilderberg Toplantısının ‘karar vericileri arasında Henry Kissinger, Dünya Bankası Başkanı Robert Zoellick, Dünya Ticaret Örgütü Başkanı Pascal Lamyi, Google Başkanı Eric Schmidt gibi isimler vardır.
Her yıl başka bir ülkede buluşan Bilderbergciler,  2008’deki ABD seçimlerinden önce de Amerika’da  toplanmışlardı. O zaman dünyaya Obama’yı ‘hediye’ ettiler. 4 yıl sonra Bilderberg, dünya kanla imtihan edilirken,  yine bir seçim öncesi Amerika’da toplandı.. Dünyaya yeni bir kukla ve yeni bir savaş baronu belirleyecekler.
Bu masonik gizli  CEMAAT  1920’lerden beri dünyanın geleceğine el koyuyor.. Küresel çete dünyadaki tüm sermayenin yüzde 65’ini elinde tutuyor ve  ve tüm ülkelerde GİZLİ gündemlerini uygulamak için ÖRÜMCEK AĞLARI  örgütlüyor..
CFR (Dış İlişkiler Konseyi),  Trileteral ve BİLDERBERG  her yıl gizli  toplantılarla dünyanın en güçlü 100 küsur kişisini bir yerde topluyor ve  hepimizi etkileyecek kararlar alıyor..Erol Bilbilik bu çeteyi şöyle özetliyor<.
‘Uluslararası dev tröstler adına dünyayı yöneten üç gizli örgüt vardır.

Bu yapılanmanın en üst örgütü Dış İlişkiler Konseyi (CFR), onun bir alt örgütü Üçlü Komisyon (TC) ve bunun bir alt örgütü de Bilderberg Grubu (BG)’dur.

Her üç örgütün de Kuzey Amerika, Batı Avrupa ve Japonya’dan olmak üzere toplam beş bine yakın üyesi vardır.
Türkiye’nin Bilderberg Grubu‘na mensup yaklaşık 40′a yakın yaşayan üyesi vardır.’

Bilderberg’in kurucusu  Hollanda Prensi Bernard  ve sosyolog Dr Joseph Hieronim Retinger’di.
Retinger Bilderberg kurallarını  anlatırken “Batı’nın etik ve kültürel değerlerini paylaşmayı ve savunmayı’ şart koşmuştu..  Katılımcılar finans baronları, işadamları, siyasiler, ticari örgütler, diplomatlar ve medya mensuplarından oluşacaktı...
Erol Bilbilik, ‘ Bilderberg aslında Amerikan sermayesinin ve elitinin, CIA’in Avrupa ayağıdır.’  der.  Bu masonik gizli teşkilatın ülkelerin kaderleriyle ilgili çok gizli kararlar aldığını Türkiye’nin kaderinin  de bu toplantılarda tayin edildiğini anlatır. (Dünyayı yöneten gizli örgütler- Erol Bilbilik)
‘ Türkiye’yi uzun dönem yöneten pek çok kişi  Bilderberg üyesi olarak kalmıştır. 1950’li yıllardan sonra pek çok iç ve dış politikayı Türkler değil, Bilderberg, CFR ve Trilateral Komisyon Üyeleri belirlemiştir.’
Süleyman Demirel Cumhurbaşkanlığı’na, Bülent Ecevit ve Mesut Yılmaz ise Başbakanlığa  Bilderberg toplantıları sonrasında  yürümüştür…
Bülent Erandaç dün Takvim gazetesinde, Bilderberg toplantılarına katılan Türk’lerden ve küresel efendilerin    ‘derin ilişkilerinin’ Türkiye ayağından  örnekler verdi.
‘1995: Toplantıya katılan Cem Boyner parti kurdu.
1996: Toplantıya katılan Merkez Bankası Başkanı Gazi Erçel ile Dışişleri Bakanı EMRE GÖNENSAY yurda döndü, 4 gün sonra hükümet düştü.
GAZİ ERÇEL, 28 Şubat darbe hükümetlerinde Merkez Bankası Başkanı idi. Türkiye’nin yaşadığı en büyük krize giden günlerde paranın rotasını çiziyordu.
1998: Toplantısına katılan merhum Dışişleri bakanı merhum İSMAİL CEM de parti kurdu.
2002: Dünya Bankası’nı bıraktı, 3 Mart 2001’de Ecevit Hükümetinin Ekonomi Bakanı oldu.
2004 yılından itibaren, Koç Holding Yön. Kur. Başkanı MUSTAFA KOÇ’un liderliği başladı.
2007 yılı Türkiye için çok önemli bir yıldı. İlginçtir Bilderberg toplantısı da İstanbul’da yapıldı. Cumhurbaşkanlığı seçimi, 27 Nisan e-muhtırası, Hudson darbe toplantıları da o yıldı.
SONUÇ: Derin dünya olaylarının şifrelerini istiyorsanız, Bilderberg toplantılarına ve katılanlara bakınız.
.’
Bilderberg’in Türkiye sorumlusu  Henry Kissinger’dır.. Ve  Koç Holding yönetim kurulu başkanı Mustafa Koç  her toplantıya katılır ve Türkiye sorumlusudur.. Sabancı grubundan  Suzan Sabancı da hemen her toplantıya katılmakta ya da Sabancı grubunu temsilen birileri davetliler arasında bulunmaktadır. . Ali Babacan  daimi katılımcı gibidir.  CHP’den Faik Öztrak ,ve  CHP eski milletvekili, Cumhurbaşkanı Gül’ün danışmanı  Zeynep Damla Gürel katılımcı olmuştur..
Son 10 yıldır  ‘küresel cemaat toplantılarına’ katılan gazeteci ve akademisyenler arasında  Sedat Ergin, Nuri Çolakoğlu, Hasan Cemal, Soli Özel Ruşen Çakır, Cengiz Çandar,  Zeynep Göğüş, Fehmi Koru, Sami Kohen gibi isimlere rastlanmaktadır.. Bu yıl onlara Fuat Keyman ve Enis Berberoğlu katılmıştır.
3 haziran sonrası bu yıl Bilderberg’de alınan kararların kokuları çıkar. Katılımcıların beyanlarını   dikkatle takip edin.. Gerek Amerikan seçimlerinin sonuçlarını, İsrail oyunlarını, gerek Suriye ve İran’daki gelişmeleri,  Çin ve Pasifik’deki  küresel cemaatin adımlarını koklayacaksınız..
Türkiye’ye biçilen ‘rol’ için de ‘Türk’  Bilderberg ‘severlerin’  beyanlarındaki satır aralarını iyi takip edin…
Banu AVAR

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar