Elbistan’a kütüphane kuruyoruz

Elbistan'da Millî Düşünce Merkezi Sadi Somuncuoğlu Kütüphanesi kuruyoruz.


Paylaşın:

Ülkemizi derinden etkileyen deprem felaketinden sonra eğitim, sosyal ve kültürel yaşam gibi faaliyetler de kesintiye uğradı. Esas işlevi bilgi ve kültür birikiminin aktarımı olan kütüphanelerin, eğitim, sosyal ve kültürel işlevini de göz önüne alarak, bu alanlardaki devamlılığa bir nebze katkıda bulunmak için Millî Düşünce Merkezi olarak, Elbistan’da bir kütüphane kurmaya başladık.

Bunun için elinizdeki kitaplardan ya da yeni kitaplarla bağış yapabilirsiniz. Kitap bağışında bulunmak isteyenler afişte irtibat numarası verilen yönetim kurulu üyemiz Selim Babaoğlu ile iletişime geçebilirler. Kitapları posta ya da kargo yoluyla göndermek isteyenler genel merkezimizin adresine gönderebilirler. Tüm yaş grupları için kitap bağışlayabilirsiniz.

Yeni kitap yardımı yapmak isteyen destekçilerimiz, kitapyurdu.com adresinden aşağıdaki mail adresi ve şifreyi kullanarak afişteki adrese (genel merkezimizin adresi) gönderebilirler. Bu gönderimlerde kargo ücreti yoktur ve sepette ekstra %10 indirim vardır.

Mail adresi: sadi.somuncuoglu.mdm@gmail.com

Şifre: MDM2008misak

Katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar