Erdoğan Bulgaristan göçmeni Türkler hakkında konuşuyor- 1989 – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız   • Bütün bilinmeyenleriyle varlık fonu

Erdoğan Bulgaristan göçmeni Türkler hakkında konuşuyor- 1989

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Refah Partisi İl Başkanı olduğu dönemde yaptığı bir konuşma gündem oldu.

30 Aralık 2018

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Refah Partisi İl Başkanı olduğu dönemde yaptığı bir konuşma gündem oldu.

Son dönemde Türkiye’deki Suriyeliler konusunda kucaklayıcı politika izlediklerini söyleyen Erdoğan, İl Başkanlığı döneminde, ANAP Hükümetini, Bulgaristan’daki Türkleri ülkeye çağırdığı için eleştiriyor. Erdoğan o konuşmasında şu ifadeleri kullanıyor: “ÜLKE İNSANI AÇ, KADININI SATIYOR, KIZINI SATIYOR, ÇALIŞTIRIYOR” “Ne dedi Bulgaristan’a? Gelin dedi ya ne kadar varsa gelin dedi. Tamam güzel gelin diyorsun ama bak Ahmet Mehmet asgari ücrete talim ediyor. Ülke insanı aç, kadınını satıyor, kızını satıyor, çalıştırıyor. Sen buna çözüm bulamamışken, gelin diyorsun. Bunları nereye yerleştireceksin?” “GELENLER CASUS MU, NEREDEN BİLECEĞİZ, BU NE PERHİZ BU NE LAHANA” “Kapıkule’de bir anons: Muamelesi biten soydaşlarımız istediği yere gidebilir. 780 bin kilometre kare emrinize amadedir. Eee tabi bu insanlar geldi. Kim geldi? Casus mu değil mi? Bir de bakıyorsunuz ki Ercüment Konuk falan çıkıyor. Gelenlerin içinde 5 bin casus var. Ey Allah’ım Yarabbi.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!