Fikir-Kültür ve Gençlik Dergisi ‘GENCAY’ Çıktı…

Kutsal değerlerine hizmetin etmenin bilincinde ve sorumluluğunda olan gençlerin bir araya geldiği Milli Düşünce Merkezi Gençlik Grubu, aylık olarak GENCAY DERGİSİ’Nİ yayınlama kararı aldı. Milli Düşünce Merkezi Gençlik Grubu’nun hazırladığı aylık “Fikir, Kültür ve Gençlik” dergisi olan Gencay Dergisi “Türklere Yapılan Soykırımlar” adlı tema çerçevesinde, 26 Şubat Hocalı Soykırımı’nın yıldönümünde yayın hayatına başladı. Gencay Dergisi, […]


Kutsal değerlerine hizmetin etmenin bilincinde ve sorumluluğunda olan gençlerin bir araya geldiği Milli Düşünce Merkezi Gençlik Grubu, aylık olarak GENCAY DERGİSİ’Nİ yayınlama kararı aldı.

Milli Düşünce Merkezi Gençlik Grubu’nun hazırladığı aylık “Fikir, Kültür ve Gençlik” dergisi olan Gencay Dergisi “Türklere Yapılan Soykırımlar” adlı tema çerçevesinde, 26 Şubat Hocalı Soykırımı’nın yıldönümünde yayın hayatına başladı.

Gencay Dergisi, son teknolojik gelişmelerle birlikte yayıncılıkta internetin daha fazla önem arz ettiği çağımızda, e-dergi (elektronik dergi) olarak her ayın 16’sında okuyucularıyla buluşacak.

Fikir, Kültür ve Gençlik dergisi olan Gencay Dergisi’ne www.gencaydergisi.com adresinden ulaşabilirsiniz. Gencay Dergisi’ni ücretsiz olarak internet sitesinden okuyabilir ve bilgisayarınıza indirerek arşivinize dâhil edebilirsiniz.

Ayrıca Gencay Dergisi’ni resmi facebook sayfası üzerinden “Beğen” linkine tıklayarak da takip edebilirsiniz.  // www.facebook.com/GencayDergisi

Avatar
Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.