“HEPİMİZ KÜRDÜZ” DEDİRTMEK İÇİN Mİ?!

      PKK’nın siyasi kolu BDP ve diğer etnik grupları  CIA direktifinde “hareketlendirmek” için  kurduğu “Halkların Demokratik Kongresi” oluşumu  Atlantik ötesinden verilen emirle Karadeniz turuna karar verdi..   2009’da Habur, 2012’de Oslo ifşaası ve  İmralı-Turları..   2013 hızlı başladı..    Ocak: Paris’de infaz edilen PKK’lıların cenazesinin Diyarbakır’dan kaldırılması!    Şubat: BDPKK’nın  Karadeniz çıkartması!   […]


Paylaşın:

 

 

 

PKK’nın siyasi kolu BDP ve diğer etnik grupları  CIA direktifinde “hareketlendirmek” için  kurduğu “Halkların Demokratik Kongresi” oluşumu  Atlantik ötesinden verilen emirle Karadeniz turuna karar verdi..
 
2009’da Habur, 2012’de Oslo ifşaası ve  İmralı-Turları..
 
2013 hızlı başladı.. 
 
Ocak: Paris’de infaz edilen PKK’lıların cenazesinin Diyarbakır’dan kaldırılması! 
 
Şubat: BDPKK’nın  Karadeniz çıkartması!
 
Washington’dan verilen yol haritasına göre ;
 
Türk milleti kimliksizleştirilecek, “Türk” kavramı yokedilecek…
 
Koltuk sahipleri çıkıp “Türk milliyetine ve Türk milletine” küfür edecek…
 
Medya sabah akşam  “Türk denen şey yalan, herşey yalan” diyecek..  Arada binlerce polis, asker şehit edilecek!
 
Bu arada  her 4 kişiden biri işsizleşecek,  işsizler  tv  yarışmalarında ödül kapmak için birbirini yiyecek!
 
Yarışmacılar eskaza gömleklerine Türk bayrağı iliştirirlerse,  siyah bantla üstü örtülecek!
 
Bunlar sadece birkaç örnek!
 
Böylesi bir psikolojik savaş uygulanan başka bir millet yok…
 
Yazar çizeri sadece batının türküsünü söyleyecek, milletine “koyun” diyecek,  en ulusalcısı bile  kürt bölücüleri milletine tercih edecek..  
 
Bu kadar yalnız bırakılmış başka millet yok!
 
Ve tüm bu ahval ve şeraitte NATO  askerleri vatan toprağına çöreklenecek, milletin ordusu dağıtılıp tarumar edilecek, yabancı üs ve tesis sayısı 40’ı bulacak, koltuk sahipleri: “Ne var!  Burası NATO toprağı!” diyecek…
 
Veeeeee tam o arada;
 
Amerikalı ajan, askeri istihbaratçı, psikolojik savaş erbabı, Samsun’da Adana’da, Trabzon’da, Sivas’da, İzmir’de, Eskişehir’de boy gösterecek…
 
Satın alınmış, sarartılmış, Soros çocuklarının sivil toplum örgütleri  gazeteleri, tvleri  kürt, çerkez, laz, ırkçılığı pompalayacak, “en iyi Türk ölü Türk” diyecek…
 
Ve, BDPKK Karadeniz “barış” turuna çıkacak!
 
Az zaman önce bir şehit daha veren Sinop’a gelecek, öğretmen evinden kafayı çıkarıp tepki gösteren şehit ailesi ve yakınlarına, “Ulan ne diyorsunuz o. çocukları,  köpekler !” diye bağıracak..
 
Halk tahrik olunca, solcusu sağcısı,  halkı suçlayacak,  yine ABD eliyle tezgahlanan Sivas katliamını hatırlatarak, ‘2. Sivas bu!’ diye bağıracak… Burada duralım.
 
Sivas’ta olan ABD’nin,  “sağ”  “dinci” maskeli  maşalarını  sahneye sürerek,   katliam yaptırtmasıydı… Buradaki taktik farklı… Burada  maşalar   “sol” maskeli,   oyunları  “mağduru” oynayarak, saldırtmak’!  Kışkırtmak ve yol almak!
 
Biri sayfaya yazmış: “Hakkari’ de,  Şırnak’ta,  Diyarbakır’ da bölücüler sokağa inince demokrasi!  Samsun’da Sinop’ta Türkoğlu  eline bayrağı alınca provokasyon!..
 
“Barış” havarileri, önce Karadeniz ‘de ardından Akdeniz, Ege, Trakya’da  ‘kardeşlerini kucaklayacaklarmış’!   Yerel dertleri dinleyip, muhalefetin sesi olacaklarmış… “Türk” olmayan tüm unsurları biraraya toplayacaklarmış…
 
İmralı’da yatan bebek katilini önce ev hapsine sonra meclise götürecek yolun taşlarını koyacaklarmış!
 
Bu,  BDP’nin “Türkiye partisi” olma turu…  Karadeniz bu oyunu kustu…
 
Halkın sesi olduğu iddiasında olan bazı kesimler,  mide bulandırıcı bu oyunu görenlere  “ırkçı” “faşist” yakıştırması yaptılar…  Bu doğal… Emperyalizmin  “bölme –çarpma” planına karşı gelen herkes  “ırkçı ve faşist” olmakla suçlanacak, gerçek ırkçı ve faşistler arada işlerine bakacak!
 
“Ulusal ses” olduğu iddiasını taşıyan bir  kesim  tüm olanları görmezden gelecek..
 
Milliyetçi maskeli birileri “bırakın ABD maşaları rahat iş görsün! Siz evinizde oturun!” diyecek…
 
Şehit aileleri, esnaf, öğretmen, işçi, mahalle bakkalı, gençler, yaşlılar,  örgütsüz HALK bunlardan uzaktı. Bayrağını kaptı, celladının maşaları kapıdan pencereden küfür sallarken, sadece “git evimden” diyerek salladı.
 
***
Süreç bir turnusol kağıdı!  Herkes saflarını belli ediyor,  milletten yana mısın, başka milletlerden yana mı, ayrışma son derece hızla ilerliyor… Bu milletin etnik kökenlere göre ayrışması değildir.. ABD’nin ağzının suyu akarak beklediği,  Kürt Türk ayrışması da değildir.. BDPKK Kürtleri temsil edemez, etmemektedir..  Sinop’ta da Samsun’da da Kürt kökenli Çerkez kökenli bir çok vatandaş bu kışkırtma turunu protesto etmişlerdir!
 
Şimdi Akdeniz, Ege, Trakya turları yaparak, nabız yoklayacaklardır…
 
Bu turlarda Allah muhafaza kışkırtmaya gelen olur  ya da provokasyon zamanı olduğunu düşünen birileri çıkar, istenmeyen durumlar yaratırsa, istedikleri ‘iklim’i yakalamış olacaklardır..
 
O iklim Ermeni ‘açılımı’na bahane hazırlamıştı! Hırant Dink’i kendi elleriyle katlederek Ermeni ‘açılımı’nı sağlamışlardı..  O ‘iklim’le  ‘Türk’, ‘katil’ ilan edilmiş, ‘Hepimiz Ermeni’ olmuştuk..
 
Belki de Washington’daki  toplum mühendisleri, ‘Hepimiz Kürdüz!’ sloganını hazırlayacak benzer bir  operasyon için yol haritası çizmişlerdir…
 
Sonuç olarak şimdilik Karadeniz, sağ duyuyla oyunu tersine çevirmiştir… Yurdun her yanında bu sağduyu bu akıl ön planda olacaktır.. Bu millet bu oyunları tersine çevirecek güçtedir ve  bu süreç , tüm unsurlarıyla bu milleti tek yumruk yapacaktır.. 
 
Milli olanlar ve gayrı milli tüm açıklığıyla ortaya çıkacaktır.

 

 

 

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar