İSTİLA

Ülkemizdeki sözde sığınmacıların devletimiz ve milletimiz için yol açtığı sorunları her boyutu ile ele alacağımız video serimiz başladı.


Paylaşın:

Ülkemiz kontrolsüz bir istila altında. Üstelik bu istila sadece fiziki olarak değil aynı zamanda manevi olarak da hız kesmeden devam ediyor. Zihinlerin de kavramların içi boşaltılarak istila edilmeye çalışmasına dur demenin en kesin yolu ise kullanılan bu kavramların doğru ve yerinde kullanılması.

Kavramları doğru kullandıktan sonra işin bir de sosyal, kültürel ve ekonomik boyutu var. Ülkemizdeki sözde sığınmacıların devletimiz ve milletimiz için yol açtığı sorunları her boyutu ile ele alacağımız bu video serimizde sizlerden gelen yorumlara da cevap verilerek sorunun çözümünde ortak bir yol bulunmaya çalışılacaktır.

Serimizin ilk videosu olan Sözde Sığınmacıların Hukuki durumu yayınlandı. İzlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sizler için yaptığımız araştırmalardan, yayın ve röportajlarımızdan haberdar olmak için bizi takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın. Araştırmamızı istediğiniz konuları, görüş ve önerilerinizi videonun altına yorum olarak yazabilirsiniz.

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar