İyilik ve dayanışma giyilebilir…

Deprem bölgesinde tekstilciler dayanışma içinde üretime devam etmeye çalışıyor ve bölgenin yeniden kalkınması için desteklerimizi bekliyor.


Paylaşın:

Deprem bölgesi dayanışma ruhuyla ayağa kalkmaya çalışıyor. Bizlere düşense yurdumuzun her yerinden bu dayanışmaya ortak olmak, seslerini duyurmak, yanlarında olmak. Düştüğümüz yerden ancak hep birlikte kalkabilir, yaralarımızı ancak birlikte sarabiliriz.

Kahramanmaraşlı genç Avukat Güven Cem Çullu, depremde vefat eden babasına ait tekstil firmasını ayağa kaldırarak bölgenin kayıplarının manevi mirasını yaşatmak ve  tekstilcileri yeniden ayağa kaldırmak için “İyilik ve dayanışma giyilebilir” sloganıyla bir çalışma başlattı. Los Chullos markası ile yola çıkan ekip oluşumu şu cümleler ile tanıtıyor:

“Los Chullos, afet bölgesindeki üreticiler için, üretim odağıyla kurulmuş bir markadır. Belirli iş etiği ve ahlakı standartları sağlayan 10’un üzerinde tekstil atölyesi ile üretim konusunda anlaşmış bulunmaktayız.  

Los Chullos’un  bütün sermayesi kayıplarımızın manevi mirası ve kalanlarımızın özverisidir. Los Chullos, bir avuç insanın fikri çalışmaları ve üreticilerin özverisiyle hayata geçirilmiş, istihdam hedefli tekstil mağazasıdır. Siparişleriniz, üreticilerimizin ve bölge insanımızın hayatlarına başlamasına katkı  sağlayacak ve yaşanan felaket sonrasında bölgemizde ikinci bir şansı mümkün kılacaktır.” 

Marka, ürünleri ön siparişle kabul ediyor, böylece talebe göre üretim yapıp israfın da önüne geçmeyi hedefliyor.

Güven Cem Çullu’ya dayanışma kültürünü yaşattığı için teşekkürlerimizi sunuyor, kendisine ve depremlerde yakınlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza yeniden baş sağlığı diliyoruz.

Oluşum hakkında ayrıntılı bilgiye bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İyilik ve dayanışma giyilebilir.

Yazar

MDM

1 Yorum

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar