KAMUOYUNA AÇIKLAMA

26 Ocak Pazar günü, Milliyetçi Hareket Partisi Esenyurt Seçim Bürosuna yapılan hain saldırıda, basın danışmanı ülkücü Cengiz Akyıldız hayatını kaybetmiş, biri ağır yedi ülkücü kardeşimiz yaralanmıştır. Şehit Cengiz Akyıldız’a Allah’tan rahmet, yaralı ülkücüler Kemal Sıla, Gencay Yılmaz, Ercan Kamil Tanrıverdi, Ramazan Türkmen, Cihan Koç, Tuncay Erol ve Cihan Coş’a acil şifalar dileriz. Türk Milletinin, Türk […]


26 Ocak Pazar günü, Milliyetçi Hareket Partisi Esenyurt Seçim Bürosuna yapılan hain saldırıda, basın danışmanı ülkücü Cengiz Akyıldız hayatını kaybetmiş, biri ağır yedi ülkücü kardeşimiz yaralanmıştır. Şehit Cengiz Akyıldız’a Allah’tan rahmet, yaralı ülkücüler Kemal Sıla, Gencay Yılmaz, Ercan Kamil Tanrıverdi, Ramazan Türkmen, Cihan Koç, Tuncay Erol ve Cihan Coş’a acil şifalar dileriz.

Türk Milletinin, Türk Milliyetçilerinin, merhumun aile ve yakınlarının, MHP Genel Başkanı ve bütün camianın başı sağ olsun.

Menfur kanlı saldırıyla; Türk Milletinin birliği ve vatanın bütünlüğüne gönül vermiş ülkücülerin hedef seçildikleri görülmektedir. Bu bakımdan sıkılan kurşunlar ve işlenen cinayet milli birliğimizedir.

Bölücü hainlerin, İstanbul’da bile alenen sürüler halinde saldırıya geçmelerinde; PKK “mutabakatı” ile operasyonların durdurulmasının ve silahlı teröristlerin dağdan şehirlerimize inerek kanunların işlemez hale getirilmesinin rolü büyük olmuştur.

Bu zehirleyici gelişmenin sonunda, 30 Mart Seçimlerinin “bağımsızlık” referandumu sayılacağı açıklamasının yapılması, ülkenin bölünmesi demek olan “süreç”in titizlikle korunması, yakın gelecekte daha vahim durumlarla karşılaşacağımızı işaret etmektedir.

Milli birliğimize yönelen bu alçakça saldırıyı, yurdun her tarafında, gıyabi cenaze namazlarıyla, çeşitli tepkilerle kınayan kardeşlerimizin gösterdikleri birlik ve beraberliğinin de yaşanan sıkıntımızın hafiflemesine yardımcı olduğunu ifade etmek isteriz.

Esenyurt cinayetini nefretle kınıyor, geçiştirilmeden, saldırganların en kısa zamanda yakalanıp yargıya teslim edilerek milli vicdanın tatmin edilmesini bekliyoruz.

 

MİLLİ DÜŞÜNCE MERKEZİ 

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar