Kıbrıs’ta anlamlı yarışma – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

Kıbrıs’ta anlamlı yarışma

Kıbrıs’ta “Çocuk Gözüyle Kıbrıs’ın Sokak Oyunları” fotoğraf yarışması düzenleniyor.

16 Ocak 2021
Esra Çam
Kıbrıs’ta anlamlı yarışma

Telsim ve Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER) iş birliğiyle yedincisi düzenlenecek olan çocuk gözüyle fotoğraf yarışmasının bu yılki konusu sokak oyunları üzerine olacak. KKTC Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar yaptığı açıklamada, Kıbrıslı çocukların sokak oyunlarını öğrenmesinin ve kültürlerine sahip çıkmalarının önemine değinerek kültürel belleğin gelecek kuşaklara sağlıklı bir biçimde aktarılmasını hedeflediklerini sözlerine ekledi. Başvurular https://www.kktctelsim.com/cocuk-gozuyle-fotograf-yarismasi adresinden online olarak 5 Mart 2021 tarihine kadar yapılabilecek.

(Kaynak: https://www.yeniduzen.com/cocuk-gozuyle-kibrisin-sokak-oyunlari-fotograf-yarismasi-icin-son-basvuru-5-mart-135959h.htm 14.01.2021)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları