Korona Günlükleri: Doğu Akdeniz, MEB ve Ege Adaları – Aydın Sezer – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

Korona Günlükleri: Doğu Akdeniz, MEB ve Ege Adaları – Aydın Sezer

Kıbrıs’ın önemi, KKTC ait parsel alanları ile GKRY’nin ilan ettiği sözde sahalardan kaynaklanan ihtilaflarla, Libya ile yapılan anlaşmanın Ege adaları için emsal teşkil etmesi söz konusu olabilir mi? Aydın Sezer anlattı.

18 Mayıs 2020

Millî Düşünce Merkezi, Türklüğün ve Türkçülüğün gündemini oluşturan konularda söz söylemek için her geçen gün iletişim kanallarını genişletiyor. Dernek faaliyetlerinin yanında, kısa zaman önce aktifleştirilen iki internet sitesinin ardından, kamuoyuna ulaşma kanallarına bugün de görüntülü medyayı eklemiş ve bir Youtube kanalı oluşturmuştur.

Millî Düşünce isimli Youtube kanalı üzerinden birbirinden kıymetli hocaların, fikir insanlarının, uzmanların ve yazarların çeşitli konularda bilgiler vereceği kısa ve uzun videolar yayımlanacaktır. Kanala abone olup, videoları beğenerek yapacağınız katkılarla on binlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bu videomuzda da Medya Günlüğü yazarı Aydın Sezer ile Doğu Akdeniz, Meb ve Ege Adaları konusunu konuştuk.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!