2021 Yılında Kurbanlarımız Türk kardeşlerimize

Mensuplarımızın kurban bağışlarını geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ankara’da gerçek ihtiyaç sahibi Türkmen kardeşlerimize ve Türk Cumhuriyetlerinden gelen öğrencilere dağıtılması taleplerini memnuniyetle karşılamış bulunuyoruz.


Paylaşın:

Mensuplarımızın kurban bağışlarını geçen yıl olduğu gibi bu yıl da vekaletle Ankara’da keseceğiz. Gerçek ihtiyaç sahibi Türkmen kardeşlerimize ve Türk Cumhuriyetlerinden gelen öğrencilere dağıtılması taleplerini memnuniyetle karşılamış bulunuyoruz.

Nasıl katılacaksınız?

Kurbanlık bedeli 1300 TL’dir. Kurbanlar ortalama 38-40 Kg ağırlığındaki koyunlardan kesilecektir.

Talep sahipleri kurban bedelini, salgın dolayısıyla telefonla anlaşarak Genel Merkezimize elden makbuz karşılığı verebilecekleri gibi, banka hesabımıza da yatırabilirler.

Banka aracılığı ile kurban bedeli yatıracak olanların açıklama bölümüne; isim ve cep telefonları ile “Kurban için” ibaresini mutlaka yazmaları gerekmektedir. Vekâleten kurban kesimi için bağışta bulunan gönüldaşlarımız, Merkezimizden Zeki HIDIR’a vekâlet vermiş sayılacaklardır. Ayrıca vekâlet verme gereği de bulunmamaktadır.

Ayrıca bayram öncesinde nakdî yardım yapmak isteyen dostlarımız da aynı banka hesabına “HAYIR İÇİN” yazarak para yatırabilirler. Bu paralar da öncelikle Türkiye’de bulunan Türk Dünyasından kardeşlerimize ve ihtiyaç sahibi gönüldaşlarımıza ulaştırılacaktır.

Kurban bedeli için son gün, banka aracılığı veya bizzat Genel Merkezimize başvuru ile 19 Temmuz 2021 Pazartesi günüdür.

Banka Hesap numarası (İBAN NU) TR08 0001 5001 5800 7299 3086 77 (Düşünce Merkezi Derneği Hesabı Vakıfbank Yenişehir Ankara Şubesi)

Bilgi ve irtibat için telefonumuz:

0 505 290 1821  (Zeki Hıdır)

Yeni adresimiz: GMK Bulvarı 56/5 Maltepe Ankara (Maltepe Koç Yurdu karşısı)

Yazar

MDM

1 Yorum

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar