MDM İstanbul Şubesi Perşembe Söyleşileri: Adalar Denizi ve Doğu Akdeniz’deki Son Gelişmeler – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

MDM İstanbul Şubesi Perşembe Söyleşileri: Adalar Denizi ve Doğu Akdeniz’deki Son Gelişmeler

Millî Düşünce Merkezi İstanbul Şubesi’nin Perşembe Söyleşilerinde bu hafta Adalar Denizi ve Doğu Akdeniz’deki Son Gelişmeleri konuşulacak.

Millî Düşünce Merkezi İstanbul Şubesi’nin Perşembe Söyleşilerinde bu hafta Adalar Denizi ve Doğu Akdeniz’deki Son Gelişmeleri konuşulacak.

7 Ocak 2021 Perşembe günü saat 20.00’de canlı yayımlanacak ve sunuculuğunu Rahmi Şen’in üstlendiği programımızın konuğu; Emekli Kurmay Albay, Eski Millî Savunma Bakanlığı Genel Sekreteri Ümit Yalım olacak.

Canlı yayınımızı YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Millî Düşünce Merkezi İstanbul Şubesi Facebook hesabımız üzerinden seyredebilmek için:  (https://www.facebook.com/istanbulmdm/)

 

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!