Milli Düşünce Merkezi’nden 10 Kasım Mesajı

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi âleme intikal edişinin 81. yıl dönümünde rahmet, özlem ve minnetle anıyoruz.


Her 10 Kasım’da olduğu gibi, bugün de Adriyatik’ten Çin Seddi’ne kadar her Türk’ün evi, yas evidir, çünkü hürriyet ve istiklâlinin  bayraklaşan isminin aramızdan ayrılışının yıl dönümündeyiz.

Türk Milleti, tarihinden almış olduğu ilham ile şehit kanlarıyla yoğrulan vatanını ve birliğini ilelebet koruyacaktır. Bu uğurda milletimizin en önemli ümit kaynağı, 57 yıllık yaşamının her anını millete hizmet uğrunda sarf etmiş, son yüzyılın en büyük siyasi ve askeri dehası, yiğit Türk evladı Gazi Mustafa Kemal’dir.

Bu vesileyle;

İstiklal Harbi’mizin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu, aydınlık geleceğimizin meş’alesi Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi âleme irtihal edişinin 81. yıl dönümünde rahmet, özlem ve minnet ile anıyoruz.

 

                                                                                                                                                                                                              Milli Düşünce Merkezi

Yazar

MDM

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.