NECATİ GÜLTEKİN VEFAT ETTİ – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Söz konusu-6: Kadın ve çocuk şiddetinin arka planı (canlı)   • Söz Konusu-5: Açık Oturum

NECATİ GÜLTEKİN VEFAT ETTİ

Necati Paşayı kaybettik. Değerli dava adamı, Türk Milliyetçiğinin önde gelen simalarından Mehmet Necati Gültekin, bugün (22 Eylül 2013) Hakkın rahmetine kavuşmuştur. 1977-80 döneminde MHP Ankara Milletvekili olan, 12 Eylül 1980 darbesiyle tutuklanarak “MHP ve Ülkücü Kuruluşlar Davasında” idamla yargılanıp beraat eden, 1994-95 döneminde Türk Ocakları Genel Sekreterliği görevinde bulunan, Emekli Hav. Tuğgenaral Necati Gültekin’in vefat […]

22 Eylül 2013
Milli Düşünce Merkezi

Necati Paşayı kaybettik.

Değerli dava adamı, Türk Milliyetçiğinin önde gelen simalarından Mehmet Necati Gültekin, bugün (22 Eylül 2013) Hakkın rahmetine kavuşmuştur.

1977-80 döneminde MHP Ankara Milletvekili olan, 12 Eylül 1980 darbesiyle tutuklanarak “MHP ve Ülkücü Kuruluşlar Davasında” idamla yargılanıp beraat eden, 1994-95 döneminde Türk Ocakları Genel Sekreterliği görevinde bulunan, Emekli Hav. Tuğgenaral Necati Gültekin’in vefat haberi camiamızda büyük bir üzüntüyle karşılanmıştır.

Cenazesi, 23 Eylül 2013 günü saat 11.00’de TBMM’deki törenden sonra, Karşıyaka Camii’nde kılınacak cenaze namazını müteakip toprağa verilecektir.

Merhuma Allah’tan rahmet dileriz. Kıymetli aile mensuplarının, Türk Milliyetçilerinin ve Türk Milletinin başı sağolsun.

90 yıllık ömrünü; engin bir tevazu içinde, eğilmeden, dürüstçe ve yiğitçe yaşayan ve Türk Milletine hizmetle geçiren Necati Paşamız nur içinde yatsın, makamı cennet olsun, dualarıyla.

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları