Nevzat KÖSOĞLU Vefat Etti – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Emekli Amirallerin Bildirisi ve Ülkemizin Huzuru   • Alparslan Türkeş

Nevzat KÖSOĞLU Vefat Etti

NEVZAT KÖSOĞLU VEFAT ETTİ.   16. Dönem MHP Erzurum Milletvekili, eski MHP Genel Sekreter Yardımcısı, gazeteci-yazar, fikir adamı, Nevzat KÖSOĞLU Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın (11 Ekim Cuma) saat 12’de Mecliste yapılacak törenin ardından, Cuma Namazını müteakip Kocatepe Camii’inden kılınacak namazdan sonra Gölbaşı mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz. Ailesi, dostları ve Türk milletinin başı sağ olsun.

10 Ekim 2013
Milli Düşünce Merkezi

NEVZAT KÖSOĞLU VEFAT ETTİ.

 

16. Dönem MHP Erzurum Milletvekili, eski MHP Genel Sekreter Yardımcısı, gazeteci-yazar, fikir adamı, Nevzat KÖSOĞLU Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi yarın (11 Ekim Cuma) saat 12’de Mecliste yapılacak törenin ardından, Cuma Namazını müteakip Kocatepe Camii’inden kılınacak namazdan sonra Gölbaşı mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz.

Ailesi, dostları ve Türk milletinin başı sağ olsun.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları