“MUHTEŞEM” TİYATRO… THE END!..

Türk Milleti’ne Cumhurbaşkanı Gül ile Başbakan Erdoğan arasındaki “Muhteşem Süleyman” ve BDP’lilerin dokunulmazlıklarının kaldırılması tartışmalarını anlatan sahneler izletilirken asıl oyun bitti!.. Patriotlar tamam… Eyalet yasası tamam…Zavallı muhalefet, Gül-Erdoğan arasındaki Muhteşem Süleyman ve dokunulmazlıklar “çatışması” üzerine ellerini ovuşturdu. Eyalet yasasını veto etmesi için kapısını aşındırıp tereciye tere satmaya kalktı. Ne oldu?NATO’dan -Türkiye’nin ve bölgenin kaderini değiştirecek- […]


Paylaşın:

Türk Milleti’ne Cumhurbaşkanı Gül ile Başbakan Erdoğan arasındaki “Muhteşem Süleyman” ve BDP’lilerin dokunulmazlıklarının kaldırılması tartışmalarını anlatan sahneler izletilirken asıl oyun bitti!..


Patriotlar tamam… Eyalet yasası tamam…

Zavallı muhalefet, Gül-Erdoğan arasındaki Muhteşem Süleyman ve dokunulmazlıklar “çatışması” üzerine ellerini ovuşturdu. Eyalet yasasını veto etmesi için kapısını aşındırıp tereciye tere satmaya kalktı. Ne oldu?

NATO’dan -Türkiye’nin ve bölgenin kaderini değiştirecek- Patriot kararının çıkmış; ama tüm gazetelerin manşeti Erdoğan’ın BDP’lilere kükremesi!..

Onlara dokunulamayacağı, yola çıkılsa bile aylar alacağı belli. Velev ki gerçekten dokunulacak olsun

Bir; asıl hedef onlara dokunmaktan çok Çankaya yokuşunu çıkarken temizlik yapmak. BDP’lilerin dosyası üzerinden Erdoğan ve ekibinin dosyalarını halletmek…

İki; BDP’lilere dokunsanız ne yazar?!.. Adamlar kendilerini “davalarına adamış”… Öcalan’ı muhatap kabul ettirmişler… Eyalet yasası çıkmış… İleride onlara koruma kalkanı olacak NATO gelmiş… Bundan sonra Meclis’te ne işleri var ki?!..

Millete gerçekten iyilik yapmak isteyen varsa, dokunulmazlıktan önce bu beylerin/hanımların milletin vergilerinden maaş alıp millete küfretmesini engellesin. Çok seviyor, vazgeçemiyorlarsa da maaşlarını kendi ceplerinden ödesinler.

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar