DUYURU   • Işınsu   • Emine Işınsu vefat etti

Rusya, Ukrayna’da neyi hedefliyor? Nazgül Kenzhetay

Rusya ve Ukrayna arasında gerilim giderek artarken bu krizin fitilini kim ateşledi? Rusya’nın etkili propagandasına maruz kalıyor muyuz? Ukrayna ve Rusya arasındaki kriz Türk Dünyasında nasıl yankı buluyor? Azerbaycan ve Türkistan’da bu gelişmelere nasıl bakılıyor?

15 Nisan 2021

Rusya ve Ukrayna arasında gerilim giderek artarken bu krizin fitilini kim ateşledi? Rusya’nın etkili propagandasına maruz kalıyor muyuz? Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelensky’nin Türkiye ziyareti sonrası bizleri neler bekliyor? Zelensky istediklerini alabildi mi? Ukrayna ve Rusya arasındaki kriz Türk Dünyasında nasıl yankı buluyor? Azerbaycan ve Türkistan’da bu gelişmelere nasıl bakılıyor sorularını Gazeteci Nazgül Kenzhetay’a sorduk.

Sizler için yaptığımız araştırmalardan, yayın ve röportajlarımızdan haberdar olmak için YouTube kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın. Sizler de araştırmamızı istediğiniz konuları, görüş ve önerilerinizi videonun altına yorum olarak yazabilirsiniz.

Abone olmak için:https://mmo.tc/OAkO

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!