Rıza AKDEMİR Vefat Etti. – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Söz konusu-6: Kadın ve çocuk şiddetinin arka planı (canlı)   • Söz Konusu-5: Açık Oturum

Rıza AKDEMİR Vefat Etti.

Rıza AKDEMİR vefat etti. Türk milliyetçiliği fikrine ömrünün her aşamasında hizmet etmiş değerli bir Dava Adamıydı. Valilik ve İç İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı  görevlerini yapmış ve bir çok kitabı yayımlanmıştır. Cenazesi 10 Nisan 2012 (Salı) günü Öğle Namazını müteakip Kocatepe Camii’nden kaldırılacaktır. Değerli büyüğümüz ve Dava Arkadaşımıza Allah’tan Rahmet, Ailesine ve camiamıza başsağlığı dileriz.  MİLLİ DÜŞÜNCE […]

9 Nisan 2012
Milli Düşünce Merkezi

Rıza AKDEMİR vefat etti.

Türk milliyetçiliği fikrine ömrünün her aşamasında hizmet etmiş değerli bir Dava Adamıydı. Valilik ve İç İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı  görevlerini yapmış ve bir çok kitabı yayımlanmıştır. Cenazesi 10 Nisan 2012 (Salı) günü Öğle Namazını müteakip Kocatepe Camii’nden kaldırılacaktır. Değerli büyüğümüz ve Dava Arkadaşımıza Allah’tan Rahmet, Ailesine ve camiamıza başsağlığı dileriz. 

MİLLİ DÜŞÜNCE MERKEZİ  

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları