Tanıklarından Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 46. Yılı

Tanıklarından Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 46. Yılı isimli söyleşimizde Gazi Büyükelçi Ahmet Zeki Bulunç ve Gazi (E) Kurmay Albay Oğuz Kalelioğlu'nu konuk ettik. Yayınımızın tekrarını izlemek için haber metnindeki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


20 Temmuz 2020 Pazartesi günü YouTube kanalımız ve Facebook sayfamızdan canlı olarak yayınlanan Tanıklarından Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 46. Yılı isimli söyleşimizin tekrarını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kıbrıs Barış Harekâtı’na katılan ve gazi olan Büyükelçi Ahmet Zeki Bulunç ve (E) Kurmay Albay Oğuz Kalelioğlu’nun konuk olduğu yayınımızda oldukça dikkat çekici konular, olayları yaşıyan ve sıcak çatışmaya giren gazilerimiz tarafından birinci ağızdan anlatıldı.

Olayları anlatırken tekrar yaşayan ve bizlere de yaşatan gazilerimiz, bizi o günlere götürürken çekilen zorlukları ve yaşanan acıları hatırlattı ve anlattıkları kahramanlık hikâyeleri ile göğsümüzü kabarttılar. İlk defa anlatılanlar ile de yayınımızda tarihe not düşülmüş oldu.

Bu vesile ile Kıbrıs Barış Harekâtı’mızın 46. yılını kutlarken canları pahasına düştükleri toprağı vatan yapan şehitlerimize ve ahirete irtihal eden gazilerimize Allah’tan rahmet, akıttıkları kanlarıyla geçilmez kale olan gazilerimizden hayatta olanlara sağlık, sıhhat ve uzun ömürler dileriz.

Yayını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bilgi şölenlerimizden, Söz Konusu programlarımızdan ve gündem özel yayınlarımızdaki birbirinden kıymetli konuklarımız ile yaptığmız söyleşilerden anında haberdar olmak ve canlı yayına katılmak için YouTube üzerinden abone olabilir ve bildirimleri açabilirsiniz.

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar