‘Tarih İçinde Türk Dili’ Konferansı ve Türk’ün Bayramı Nevruz Kutlamaları – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

‘Tarih İçinde Türk Dili’ Konferansı ve Türk’ün Bayramı Nevruz Kutlamaları

22 Mart Cuma, Afyon Kocatepe Üniversitesi Edebiyat Topuluğu’nun hazırladığı Nevruz programı yapılacaktır. Programda öncelikle Prof. Dr. Ahmet Bican Ercilasun “Tarih İçinde Türk Dili” konulu konferans verecektir. Konferansın ardından program nevruz şenlikleri ile devam edecektir. Davetlisiniz.

22 Mart 2019
Songül Semerci
'Tarih İçinde Türk Dili' Konferansı ve Türk'ün Bayramı Nevruz Kutlamaları
‘Tarih İçinde Türk Dili’ Konferansı ve Türk’ün Bayramı Nevruz Kutlamaları

22 Mart Cuma, Afyon Kocatepe Üniversitesi Edebiyat Topuluğu’nun hazırladığı Nevruz programı yapılacaktır. Programda öncelikle Prof. Dr. Ahmet Bican Ercilasun “Tarih İçinde Türk Dili” konulu konferans verecektir. Konferansın ardından program sırasıyla Türk dünyası korosu, Türk dünyası defilesi, tiyatro gösterisi ile devam edecek, daha sonra Barış Manço şenlik alanında nevruz şenlikleri yapılacaktır. Davetlisiniz.
Konuşmacı: Prof. Dr. Ahmet Bican Ercilasun
Tarih: 22 Mart 2019-Cuma
Saat: 14.00
Yer: Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Yerleşkesi Atatürk Kongre Merkezi/Afyonkarahisar.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları