TÜRK MİLLETİNİN YAPISI DEĞİŞTİRİLEMEZ

TÜRK MİLLETİNİN YAPISI DEĞİŞTİRİLEMEZ!


Ülke yöneticilerinin uyguladığı göç siyaseti artık merhamet ve iyi niyetle açıklanamayacak noktaya gelmiştir. Bazı illerde sığınmacı nüfusunun Türk nüfusunu geçtiği görülmektedir. Durum ne ensarlıkla ne de Müslümanlıkla açıklanabilir. Türkiye Türklüğü bu kadar sığınmacıyı kaldıramaz. Nüfus yapısı bakımından da kaldıramaz, kültürel olarak da kaldıramaz, ekonomik olarak da kaldıramaz. Bu durum, ortaya çıkan memnuniyetsizliklerden ve çatışmalardan bellidir. 

Türkiye’yi yönetenler, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Türk denildiğini ve bunun değiştirilemeyeceğini artık idrak etmelidirler. İdrak etmeli ve uyguladıkları göç politikasını derhal değiştirmelidirler.

Türk kamuoyu, yapılanları bugüne kadar sabırla karşılamış olabilir. Ancak sabır taşının da bir gün çatlayabileceği unutulmamalıdır. Kimse Türk’ün sabrını sınamamalıdır.

Ne yapılıp edilmeli, bütün sığınmacılar ülkelerine gönderilmelidir. Onlar için de bizim için de en doğrusu budur. Bir ülkeyi yönetmek demek olanları seyretmek demek değildir. Gerekli tedbirleri alarak olanlara yön vermek gerekir. Yöneticiler eğer bu ülkeyi yönettikleri iddiasında iseler düzensiz göç konusunda da gereken tedbirleri almalı ve bu işi daha fazla kangren olmadan çözmelidir.

İyi niyetli olmayanlar olabilir. Ancak Millî Düşünce Merkezi olarak biz iyi niyetle uyarıyoruz; Türk olmanın idrakine varınız ve bu idrak ile bu işi çözünüz.

       MİLLÎ DÜŞÜNCE MERKEZİ

 

 

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar