Türk Mitolojisi: Söz Konusu – 3

07.08.2020 Cuma günü gerçekleştirdiğimiz Söz Konusu açık oturumumuzda Türk Mitolojisini konuştuk. Bu haftaki konuklarımız Uluslararası Şamanizm Araştırmaları Merkezi Müdürü Dr. Timur B. Davletov, Arkeolog ve Yazar Sergen Çirkin, Karakum Yayınevi Editörü ve Halk Bilimi Uzmanı Ömer Ünal'dı.


07 Ağustos 2020 Cuma akşamı YouTube ve Facebook üzerinden gerçekleştirdiğimiz Söz Konusu açık oturumumuzun tekrarını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Söz Konusu isimli açık oturumlarımızın üçüncüsünü düzenlendiğimiz bu haftaki yayınımızda “Türk Mitolojisi”ni konuştuk.

Millî Düşünce Merkezi yazar ve editörlerimizden M. Esad Kıraç’ın yöneticiliğinde gerçekleştirilen yayınımızda Türk mitolojisini derinlemesine işledik.

Tarihi geçmişi, insanların Şamanizm’e bakışı ve aslında ne olduğu, çocuklara mitolojiyi sevdirmenin yolları konu başlıkları ile işlediğimiz yayınımızda konuya dair oldukça doyurucu bilgiler aktarıldı.

Yayını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bilgi şölenlerimizden, Söz Konusu programlarımızdan ve gündem özel yayınlarımızdaki birbirinden kıymetli konuklarımız ile yaptığmız söyleşilerden anında haberdar olmak ve canlı yayına katılmak için YouTube üzerinden abone olabilir ve bildirimleri açabilirsiniz.

 

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar