Türkistan’dan Anadolu’ya Üç Tarz-ı Diyanet – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız

Türkistan’dan Anadolu’ya Üç Tarz-ı Diyanet

530’uncu Bilgi Şöleninde Prof. Dr. Sönmez Kutlu ile “Türkistan’dan Anadolu’ya Üç Tarz-ı Dindarlık” başlığıyla, Türkiye Türklerinin Müslümanlık anlayışını ve Türkistan’dan bugüne kadar gelişimlerini konuşacağız.

530’uncu Bilgi Şöleni’mizin konuğu, Prof. Dr. Sönmez Kutlu ile “Türkistan’dan Anadolu’ya Üç Tarz-ı Dindarlık” başlığıyla, Türkiye Türklerinin Müslümanlık anlayışını ve Türkistan’dan bugüne kadar gelişimlerini konuşacağız.

Bilgi şölenimiz YouTube kanalımız ve Facebook hesaplarımız üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

10 Mart 2021 Çarşamba, saat 20.00’deki, Millî Düşünce Merkezi canlı yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Bilgi şölenimizi YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Konuşmacı: Prof Dr Sönmez Kutlu Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi

Yönetici: Hakan Paksoy – MDM Genel Başkan Yardımcısı

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!