Ülküdaşımız Şerafettin Doğan’ı kaybettik

 Dün (12.11.2012)  akşamüzeri evine giderken geçirdiği kalp krizi sonucu Yüksek İhtisas Hastanesine kaldırılan değerli kardeşimiz      Şerafettin Doğan, derin bir üzüntüyle öğrendik ki burada vefat etmiştir.  Şerafettin Doğan 1944 doğumlu, evli ve 5 çocuk babasıydı. Kendisi gibi ODTÜ İnşaat Fakültesi mezunu olan Kırım Türklerinden  Havva hanımla evliydi.  2008 yılında Milliyetçi Düşünce Merkezi Derneği kuruluş […]


Paylaşın:

152361300117487

 Dün (12.11.2012)  akşamüzeri evine giderken geçirdiği kalp krizi sonucu Yüksek İhtisas Hastanesine kaldırılan değerli kardeşimiz      Şerafettin Doğan, derin bir üzüntüyle öğrendik ki burada vefat etmiştir.


 Şerafettin Doğan 1944 doğumlu, evli ve 5 çocuk babasıydı. Kendisi gibi ODTÜ İnşaat Fakültesi mezunu olan Kırım Türklerinden  Havva hanımla evliydi.


 2008 yılında Milliyetçi Düşünce Merkezi Derneği kuruluş çalışmalarına katılan Merhum, 1973 yılında Ülkücü Teknik Elemanlar   (ÜLKÜ-TEK) Derneği kurucu Genel Başkanlığı yaptı. MHP milletvekili adayı oldu. Bir süre İnşaat Mühendisleri Ankara Şubesi  Başkanlığı görevini yürüttü.  Hayatını Türk Milliyetçisi olarak yaşadı ve Türk Milletine hizmetten ayrılmadı.


Değerli Ülküdaşımız Şerafettin Doğan’a Allah’tan rahmet, eşi Havva Hanım ve çocuklarına, aile efradına, yakınlarına,  sevenlerine, ülküdaşlarına, iş arkadaşlarına, Allah’tan sabır ve başsağlığı dileriz.


Merhumun cenaze namazı,  yarın (14 Kasım 2012 Çarşamba), Ankara Kocatepe camiinde öğle namazını müteakiben kılınacak, sonra toprağa verilmek üzere memleketi olan Gerede’ye götürülecektir.

Allah’tan rahmet dileriz. Nur içinde yatsın.

            Milli Düşünce Merkezi

 

 

 

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar