Ukrayna krizi aslında bir Türkiye sorunu mu? – Prof. Dr. Abdullah GÜNDOĞDU

Ukrayna ve Rusya arasında yaşanan krizin arkasında ne var? Türkiye'yi nasıl bir tehlike bekliyor? Montrö Sözleşmesi bu krizin neresinde? Ukrayna, Rusya, AB, ABD ve NATO denklemi nasıl çözülecek?


Ukrayna ve Rusya arasında yaşanan krizin arkasında ne var? Türkiye’yi nasıl bir tehlike bekliyor? Montrö Sözleşmesi bu krizin neresinde? Ukrayna, Rusya, AB, ABD ve NATO denklemi nasıl çözülecek? Sorularının yanıtını aradığımız bu videoda konuğumuz Ankara Üniversitesi Tarih Bölümü öğretim üyesi Prof.Dr. Abdullah GÜNDOĞDU’ydu.

Edindiğimiz bilgileri sizlere sunuyoruz. Sizler için yaptığımız araştırmalardan, yayın ve röportajlarımızdan haberdar olmak için YouTube kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın. Sizler de araştırmamızı istediğiniz konuları, görüş ve önerilerinizi videonun altına yorum olarak yazabilirsiniz.

Yazar

MDM

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar