Ümit Yalım ve Musa Uçan ile Doğu Akdeniz’deki Son Gelişmeler – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Ahmet Bican Ercilasun: Bilge Tonyukuk   • Meselelerimiz- Sadi Somuncuoğlu

Ümit Yalım ve Musa Uçan ile Doğu Akdeniz’deki Son Gelişmeler

(E) MSB Genel Sekreteri Ümit Yalım ve Orta Doğu Uzmanı Musa Uçan ile birlikte Doğu Akdeniz’deki gelişmeler üzerine konuştuk. 

2 Temmuz 2020

Millî Düşünce Merkezi, Türklüğün ve Türkçülüğün gündemini oluşturan konularda söz söylemek için her geçen gün iletişim kanallarını genişletiyor. Dernek faaliyetlerinin yanında, kısa zaman önce aktifleştirilen iki İnternet sitesinin ardından, kamuoyuna ulaşma kanallarına bugün de görüntülü medyayı eklemiş ve bir YouTube kanalı oluşturmuştur.

Bu videomuzda da (E) MSB Genel Sekreteri Ümit Yalım ve Orta Doğu Uzmanı Musa Uçan ile birlikte Doğu Akdeniz’deki gelişmeler üzerine konuştuk.

Alanında uzman konuklarımız ile yaptığımız röportajları izlemek için Millî Düşünce Merkezi YouTube kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.

Röportajı izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!