14-15 Mayıs Türkiye’nin şiddet karnesi

Türkiye’nin son 48 saatteki şiddet çetelesini sunuyoruz.


Karaman’da insanlıktan nasibini almamış bir sürücü, aracının arkasına köpek bağlayarak metrelerce sürükledi.

Kaynak

Çevre katliamı hız kesmeden devam ediyor. Samsun Limanı’nda denizin üstünde endüstriyel atıklar sonucunda mikroorganizmaların aşırı derecede üremesiyle ‘deniz salyası’ benzeri bir tabaka oluştu. Marmara Denizi’nden sonra Karadeniz’de de bu görüntülerin ortaya çıkması can yaktı.

Kaynak

İnsanların çaresizliğinden faydalanan sapık!

Sakarya’nın Hendek ilçesinde hacamat yaptırmak için gelen kadınların taciz edildiği ortaya çıktı. Taciz vakalarının Sevda Gönüllüleri adı verilen bir derneğin başkanı tarafından işlendiği belirlendi. Mahkeme, dernek başkanı V. G.’yi tutuklarken, dernek binasını mühürledi.

Kaynak

Sebepsiz katliam!

Iğdır’ın Tuzluca ilçesine bağlı Kuruağaç köyünde 2 kişi pompalı tüfekle yaralandı. Yaralıları hastaneye götürmeye gelen kişilere de ateş açıldı. Olayda 3 kişi yaşamını yitirirken, 2 kişi ise yaralandı.

Kaynak

Katamonu’nun Çatalzeytin ilçesinde yaşayan bir kadın, eşi ile kayınbiraderinin kavgasını ayırmak isterken av tüfeğin kazara ateş alması sonucu hayatını kaybetti. Olayın ardından gözaltına alınan 2 kardeş serbest bırakıldı.

Kaynak

Kavgadan yaralamaya oradan doğruca hapse!

Afyonkarahisar’da çıkan kavgada 2 kişiyi pompalı tüfekle yaralayan 2 zanlı tutuklandı. Yaralıların hâlâ hayatî tehlikeleri bulunduğu kaydedildi.

Kaynak

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar