23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Türk Milletinin makus talihinin dönmeye başladığı ve milli iradenin tecelli ettiği Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 98. yılı kutlu olsun. Türk’e kefen biçmeye çalışanların başına neler geldiğinin sahneye konulduğu İstiklal Harbi, bugüne dersler taşımaktadır. Bilinmelidir ki Yüce Türk Milleti ve aziz Türk Vatanı ilelebet payidar olacaktır. İstiklal mücadelesinde “Ya istiklal ya ölüm” diyerek Türk Milletini […]


Türk Milletinin makus talihinin dönmeye başladığı ve milli iradenin tecelli ettiği Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 98. yılı kutlu olsun. Türk’e kefen biçmeye çalışanların başına neler geldiğinin sahneye konulduğu İstiklal Harbi, bugüne dersler taşımaktadır. Bilinmelidir ki Yüce Türk Milleti ve aziz Türk Vatanı ilelebet payidar olacaktır.

İstiklal mücadelesinde “Ya istiklal ya ölüm” diyerek Türk Milletini toplayan büyük ve ölümsüz Atatürk ve aziz silah arkadaşlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Milli Düşünce Merkezi

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.