24-25-26 Haziran Türkiye’nin şiddet karnesi

Türkiye'nin şiddet çetelesini tutmaya devam ediyoruz.


Diyarbakır’da evli bir adama kuma olmak istemediği için vurulan 16 yaşındaki kız çocuğu Şubat ayından beri verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Kaynak

Koruma kararı bulunmasına rağmen bir anne daha çocuğunun önünde eski kocası tarafından katledildi. Katledilen kadının kızı annesinin savcıdan koruma kararı istediğini, savcının ise “size zarar vermeden koruma kararı veremem” dediği iddiasını sosyal medya hesabından paylaştı.

Kaynak

Denizli’nin Çivril ilçesinde kimliği belirsiz kişilerce 20 köpek yavrusu çuvallara konularak dereye atıldı.

Kaynak

Avukat Feyza Altun sosyal medya hesabından küçük yaşlarından beri bir akrabası tarafından tacize uğradığını açıkladı.

Kaynak

Konya Meram İlçesin’de önceki dönem Belediye Başkanı Fatma Toru, arsa anlaşmazlığı sebebiyle eşi ve oğlu ile birlikte Adnan Sevinç’i darp etti.

Kaynak

Şanlıurfa’da boşanma aşamasında olduğu öğrenilen bir çiftin akrabaları arasında çıkan  kavgada 5 kişinin yaralandığı bildirildi.

Kaynak

Twitter’da “Şule Çet Dayanışma Platform”u adlı hesap, Avcılar metrobüs durağında bir kadının kendisine karşı sapkınca hareketlerde bulunan sapığın kolunu kırdığını bildirdi.

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde yaşlı bir kadına tecavüz edildi.

Kaynak

Bağcılar’da bir vatandaş parkta  oturduğu sırada tartıştığı iki kişiyi kurşunladı. Kurşunlanan kişilerden biri hayatını kaybederken diğeri yaralandı.

Kaynak

 

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar