Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış
Millî Düşünce Merkezi
MİSAK logo

_______10 Kasım 2016_______

Milli Düşünce Merkezi
Paylaş:

Büyük ATATÜRK;

Geçmişi şan ve şerefle dolu büyük Türk Milletinin tarihten silinmek istendiği en karanlık bir zamanda ortaya çıkarak; kararlı, gözü pek, inançlı ve yüksek zekâ ile örülmüş önderliğin ile kurtardığın vatanımızda, Senin sayende hür ve eşit vatandaşlar olarak yaşıyoruz.

Milletimizin, ayaklar altına alınmak istenen izzet ve namusu Senin önderliğinde kurtuldu. Türk’ün düşmanlarını yendiğin gibi, ortaya koyduğun eserlerinle onun makûs talihini de çevirdin.

Türk Milletini yok etmek isteyen düşmanlarının nefretini, sana ve milletine derin bir saygı ve hayranlığa çeviren mücadelene ve eserlerine bağlılığımızı bir kez daha yenilemekten gururluyuz.

Senin Ebediyete irtihalinin 78. yılında ağır bir saldırı altında olan büyük eserin; milli, üniter ve laik Türkiye Cumhuriyetimizi ve büyük bir aşkla bağlı olduğun Türk Milletinin tam bağımsızlığını yaşatma azminde olduğumuzu bildirmek istiyoruz.

MİLLİ DÜŞÜNCE MERKEZİ

 

Paylaş:
Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları