Milli Düşünce Merkezi ve Türk Ocakları Ankara Şubesi, Türk milliyetçilerinin merhum ağabeyi Galip Erdem’i anacak. Ülkücü camianın düşünce hayatına katkılarıyla gönüllerde taht kurmuş Gazeteci – Avukat Galip Erdem, Milli Düşünce Merkezi ve Türk Ocakları Ankara Şubesi’nin birlikte düzenleyeceği etkinlikte anılacak. Milli Düşünce Merkezi’nin Ankara’da bulunan genel merkez binasında gerçekleşecek olan etkinlikte, Prof. Dr. Ahmet Bican […]


Milli Düşünce Merkezi ve Türk Ocakları Ankara Şubesi, Türk milliyetçilerinin merhum ağabeyi Galip Erdem’i anacak.

Ülkücü camianın düşünce hayatına katkılarıyla gönüllerde taht kurmuş Gazeteci – Avukat Galip Erdem, Milli Düşünce Merkezi ve Türk Ocakları Ankara Şubesi’nin birlikte düzenleyeceği etkinlikte anılacak. Milli Düşünce Merkezi’nin Ankara’da bulunan genel merkez binasında gerçekleşecek olan etkinlikte, Prof. Dr. Ahmet Bican Ercilasun ve Prof.Dr. İskender Öksüz konuşmacı olarak yer alacak. Etkinlik 11 Mart Cumartesi günü saat 10.00’da başlayacak.

 

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.