AHMET DOĞAN ERGİN’İN BİLİMSEL ÇALIŞMALARI

  Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Doğan Ergin’in bilimsel çalışmalarına dair haber Hürriyet Gazetesinde (28 Aralık 2014) yayınlanmıştır. Ahmet Doğan Ergin kardeşimize çalışmalrında başarılar diliyoruz. Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Araştırma Görevlisi Ahmet Doğan Ergin, diyabetli yakınının ülserli ayağının kesilmesinden etkilenerek, arıların kovan hijyeninde kullandıkları propolis katkılı tabanlık geliştirdi. Diyabetli yakınının kangren olan ülserli ayağının kesilmesinden etkilenen Ankara Üniversitesi […]


 

Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Doğan Ergin’in bilimsel çalışmalarına dair haber Hürriyet Gazetesinde (28 Aralık 2014) yayınlanmıştır. Ahmet Doğan Ergin kardeşimize çalışmalrında başarılar diliyoruz.

Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Araştırma Görevlisi Ahmet Doğan Ergin, diyabetli yakınının ülserli ayağının kesilmesinden etkilenerek, arıların kovan hijyeninde kullandıkları propolis katkılı tabanlık geliştirdi.

Diyabetli yakınının kangren olan ülserli ayağının kesilmesinden etkilenen Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Araştırma Görevlisi Ahmet Doğan Ergin, arıların kovan hijyeninde kullandıkları propolisle tedaviye yardımcı tabanlık geliştirdi. 25 yaşındaki Ergin, ilaçların formülleri üzerine çalıştığını söyledi. Devamı okumak için tıklayınız…

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.