Apocu Gençlik inisiyatifinden uyarısından sonra metropoller cehenneme döndü – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Türk ilim dünyasının acı kaybı   • Söz konusu-6: Kadın ve çocuk şiddetinin arka planı (canlı)

Apocu Gençlik inisiyatifinden uyarısından sonra metropoller cehenneme döndü

11.05.2011   Dün gece İstanbul’da 13 araç yakıldı. Eylemin DYG’lilere yönelik yapılan gözaltlıları protesto etmek ve Dersim’de yaşamını yitiren 7 HPG’li için, dört farklı yerde yapıldığı bildirildi. Aksaray, Çapa Şehremini Mahallesinde 5, Kocamustafapaşa ve Samatya mahallesinde 4, Cevizlibağda bulunan, Cevizlibağ Atatürk Öğrenci Yurdu karşısında 4 araç gece saat 03.30 saatlerinde Molotof atılarak ateşe verildi. Öte yandan […]

30 Mayıs 2011
Milli Düşünce Merkezi

11.05.2011 
 
Dün gece İstanbul’da 13 araç yakıldı. Eylemin DYG’lilere yönelik yapılan gözaltlıları protesto etmek ve Dersim’de yaşamını yitiren 7 HPG’li için, dört farklı yerde yapıldığı bildirildi. Aksaray, Çapa Şehremini Mahallesinde 5, Kocamustafapaşa ve Samatya mahallesinde 4, Cevizlibağda bulunan, Cevizlibağ Atatürk Öğrenci Yurdu karşısında 4 araç gece saat 03.30 saatlerinde Molotof atılarak ateşe verildi.

Öte yandan İzmir’in Menemen İlçesi’nde de Asarlık Polis Karakolu’na parça tesirli bomba atıldı.

Menemen’de önceki gece askeri ve siyasi operasyonlara tepki amacıyla Asarlık Polis Karakolu’na parça tesirli bomba atıldığı belirtildi. Yaşanan patlamada karakolda maddi hasar oluştuğu belirtilirken, patlama ardından ambulansların olay yerine geldiği öğrenildi.

Eylemleri Apocü Gençlik İnisiyatifi üstelendi.

ROJACİWANHABER
 
 

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları