BİZ HEP BİRLİKTE TÜRK MİLLETİYİZ

BİZ HEP BİRLİKTE TÜRK MİLLETİYİZ. Türkiye, dünyanın en azılı terör örgütlerinin saldırısı altında. Bu saldırılara karşı, ancak milli birliğimizi koruyarak mücadele edebiliriz. Cumhurbaşkanlığının; birleştirici, Türk Milleti’nin vatanımızla bölünmez bütünlüğünü temsil edici konumunu koruması, her zamankinden daha önemli. Cumhurbaşkanının, parti genel başkanı olması durumunda, Türk Milleti’nin tamamını değil, sadece kendi siyasi partisinin kemikleşmiş tabanını temsil edeceği […]


Paylaşın:

BİZ HEP BİRLİKTE TÜRK MİLLETİYİZ.

Türkiye, dünyanın en azılı terör örgütlerinin saldırısı altında. Bu saldırılara karşı, ancak milli birliğimizi koruyarak mücadele edebiliriz.

Cumhurbaşkanlığının; birleştirici, Türk Milleti’nin vatanımızla bölünmez bütünlüğünü temsil edici konumunu koruması, her zamankinden daha önemli.

Cumhurbaşkanının, parti genel başkanı olması durumunda, Türk Milleti’nin tamamını değil, sadece kendi siyasi partisinin kemikleşmiş tabanını temsil edeceği çok açık. Bu, Türkiye’yi bölmek, Milletimizi parçalamak isteyenlerin karşısında, milli birliğimizin bozulmasına yol açacaktır.

Böyle bir ortamda, bu anayasa değişikliğini dayatmayı gerçekten anlamak mümkün değil.

Takdir Yüce Türk Milleti’nin…
Takdir Sizin…

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar