Hocalı’yı Unutturma! – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Söz konusu-6: Kadın ve çocuk şiddetinin arka planı (canlı)   • Söz Konusu-5: Açık Oturum

Hocalı’yı Unutturma!

Azerbaycan Eski Milletvekili Prof. Dr. Nesip Nesipli, Prof. Dr. Abdullah Gündoğdu ve Hocalı’ya Adalet Kampanyası Türkiye Temsilcisi Gözde Kılıç Yaşın Hocalı’yı anlattılar.

Kocafurkan Dinçaslan

Milli Düşünce Merkezi, Türklüğün ve Türkçülüğün gündemini oluşturan konularda söz söylemek için her geçen gün iletişim kanallarını genişletiyor. Dernek faaliyetlerinin ardından kısa zaman önce aktifleştirilen iki internet sitesinin ardından kamuoyuna ulaşma kanallarına bugün de görsel medyayı eklemiş ve bir Youtube kanalı oluşturmuştur.

Millî Düşünce isimli Youtube kanalı üzerinden birbirinden kıymetli hocaların, fikir insanlarının, uzmanların ve yazarların çeşitli konularda bilgiler vereceği kısa ve uzun videolar yayımlanacaktır. Kanala abone olup, videoları beğenerek yapacağınız katkılarla on binlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

26 Şubat 1992’de Ermeni askerler Karabağ Hocalı’da katliam yaptı, 613 canımız şehit oldu. Ermeniler sivillere saldırmaktan çekinmedi… şehit olanların 63’i çocuk, 106’sı kadın, 70’i yaşlıydı. Azerbaycan Eski Milletvekili Prof. Dr. Nesip Nesipli, Prof. Dr. Abdullah Gündoğdu ve Hocalı’ya Adalet Kampanyası Türkiye Temsilcisi Gözde Kılıç Yaşın Hocalı’yı anlattılar.

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları