Kosova’da Şehit Polis Mustafa Serin Kütüphanesi açıldı – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Asırlık çınar Bozkurt İlham Gencer’le sanat ve siyaset bir arada   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö

Kosova’da Şehit Polis Mustafa Serin Kütüphanesi açıldı

Kosova’nın Mamuşa şehrindeki Atatürk Lisesi’ne yapılan kütüphaneye, 15 Temmuz şehitlerinden Mustafa Serin’in ismi verildi.

14 Kasım 2020
Esra Çam

 

Şehit Polis Mustafa Serin Kütüphanesi

Kosova Türk Temsil Heyet Başkanlığı tarafından, Mamuşa Atatürk Lisesi’ne yapılan kütüphanenin açılışı gerçekleşti. Atatürk Lisesi kütüphanesine, 15 Temmuz şehitlerinden  Mustafa Serin’in ismi verildi. Açılışa, Belediye Başkanı Abdülhadi Krasniç, Kosova Türk Temsil Heyet Başkanlığı temsilcileri, Mamuşa İrtibat ve İzleme Evi Komutanları, Eğitim müdürü, Atatürk Lisesi müdürü ve öğretmenleri katıldı.
Başkan Krasniç, Türk Toplumunun ve özellikle de Mamuşa halkının her zaman ve her koşulda yanında olan Kosova Türk Temsil Heyet Başkanlığına ve Kosova Türk Temsil Heyet Başkanlığı nezdinde tüm Türkiye Cumhuriyeti kurum ve kuruluşlarına teşekkürlerini ifade etti.
(https://timebalkan.com/turk-askerinden-mamusadaki-liseye-kutuphane/ 13.11.2020)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları