İMZA GÜNÜ – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış
Millî Düşünce Merkezi
MİSAK logo

_______9 Eylül 2014_______

İMZA GÜNÜ

Milli Düşünce Merkezi
Paylaş:

Yazar Emrullah Özdemir’in son romanı “Türklerin İlk Kadın Hükümdarı: Tomris” için yapılan imza günün etkinliği başta Eski Devlet Bakanı ve Milli Düşünce Merkezi Genel Başkanı Sadi Somuncuoğlu ve Azerbaycan Bağımsızlık Mücadelesinin sembol isimlerinden Prof. Dr. Hanım Halilova olmak üzere bilim ve sanat çevresinden seçkin davetliler ile kitapseverlerin katılımıyla Kızılay/Ankara’da, Milli Düşünce Genel Merkezi Ziya Gökalp salonunda gerçekleştirildi.

Yazar davetlilere hitaben yaptığı konuşmada Türk kadının aktif varlığının toplum için ne denli önemli olduğuna vurgu yaparak “ Orta Asya Türk Devletlerinde Tomris Ana olarak bilinen, Rönesans Avrupa’sında Kraliçe Tomris olarak sanat eserlerine ilham veren, ancak ülkemizde neredeyse hiç bilinmeyen bu büyük kadın şahsiyeti bilmenin ve tanımanın, kadınlarımızın toplumsal özgüvenine de hissedilir bir değer katacağını ümit ediyorum.” dedi.

Milli Düşünce Merkezi Camiası olarak Yazarımız Emrullah Özdemir’e yeni çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

Paylaş:
Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları