Okula saldırı talimatını PKK verdi – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Söz konusu-6: Kadın ve çocuk şiddetinin arka planı (canlı)   • Söz Konusu-5: Açık Oturum

Okula saldırı talimatını PKK verdi

 11.05.2011   Mardin Emniyet Müdürlüğü, Kızıltepe İlçe-si’ndeki 23 Nisan İlköğretim Okulu’nda öğrencilere havai fişekle yapılan saldırının, terör örgütü PKK’nın talimatıyla düzenlendiğini açıkladı. Yazılı açıklama yapan Mardin Emniyet Müdürlüğü, Suriye uyruklu Bengin Welat kod adlı PKK’lı Beşir Muhammet’in 8 Nisan’da toprağa verilmesinden sonra yüzleri poşu ile kapalı 500 kadar kişinin emniyet güçlerine, banka ve işyerlerine taşlı ve molotofkokteylli […]

17 Mayıs 2011
Milli Düşünce Merkezi

 
11.05.2011 
 
Mardin Emniyet Müdürlüğü, Kızıltepe İlçe-si’ndeki 23 Nisan İlköğretim Okulu’nda öğrencilere havai fişekle yapılan saldırının, terör örgütü PKK’nın talimatıyla düzenlendiğini açıkladı.
 
Yazılı açıklama yapan Mardin Emniyet Müdürlüğü, Suriye uyruklu Bengin Welat kod adlı PKK’lı Beşir Muhammet’in 8 Nisan’da toprağa verilmesinden sonra yüzleri poşu ile kapalı 500 kadar kişinin emniyet güçlerine, banka ve işyerlerine taşlı ve molotofkokteylli saldırıda bulunduğunu belirterek, “Adı geçen teröristin cenazesinin defin işlemi öncesinde, terör örgütünün 23 Nisan etkinliklerini boykot etmek için internet sitelerinden yandaş kitleye talimatlar verildiği tespit edilmiştir” denildi.

Nezir GÜNEŞ / DHA
7 Mayıs 2011
 
 

 

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları