PKK kaçırdığı kişilere fidye istedi

  GSM operatörlerinde çalışan 5 kişiden 2’sini serbest bırakan PKK diğer 3 kişi için para istedi 27 Ağustos 2011 Cumartesi  Genelkurmayın Koşaner kriterleriOkunma : 4080Yorum : 0Nazım ALPMAN Muhteşem Yüzyıl’dan yeni bir rekor!Osmanlı hangi bölgeyi ne kadar yönetti?Transferden sonra söyledikleri ile şok ettiYeni dönemde Star TV’de güzeller geçidiBitlis’in Tatvan İlçesi’nde bir grup PKK’lı tarafından kaçırılan […]


Paylaşın:

 

GSM operatörlerinde çalışan 5 kişiden 2’sini serbest bırakan PKK diğer 3 kişi için para istedi

27 Ağustos 2011 Cumartesi 

Genelkurmayın Koşaner kriterleriOkunma : 4080Yorum : 0Nazım ALPMAN Muhteşem Yüzyıl’dan yeni bir rekor!Osmanlı hangi bölgeyi ne kadar yönetti?Transferden sonra söyledikleri ile şok ettiYeni dönemde Star TV’de güzeller geçidiBitlis’in Tatvan İlçesi’nde bir grup PKK’lı tarafından kaçırılan GSM operatörlerinde çalışan 5 kişiden 2’si, serbest bırakıldı. PKK diğer 3 kişi için para istedi.

Tatvan’a 30 kilometre uzaklıktaki Yelkenli Köyü Andere bölgesi yakınlarındaki baz istasyonda meydana gelen arızayı gidermek için giden 5 GSM çalışanı, 23 Ağustos gecesi bir grup terörist tarafından kaçırılmıştı. 5 kişiden Mehmet Burak ve Adnan Başak önceki gece saat 01.30 sıralarında kaçırıldıkları yerin yakınlarında serbest bırakıldı.

3 KİŞİ İÇİN 300 BİN DOLAR

Burak ile Başak, savcılıkta alınan ifadelerinin ardından ailelerine kavuştu. Başak, diğer arkadaşlarıyla ilgili olarak şunları söyledi:“3 arkadaşımın hayatı 300 bin dolara bağlı. 300 bin dolar verilirse arkadaşlarımızın serbest bırakılacağını söylediler.”

Kaynak : http://www.internethaber.com/pkk-elindeki-3-kisi-icin-fidye-istedi-368213h.htm#ixzz1WDJG2Xxk

————–

Kerkük’te Peşmergeler  Türkmenleri kaçırıp  fidye istiyordu. Şimdi PKK aynı haydutluğu Türkiye’de başlatıyor. Bölücü teröristlerin  “Demokratlığını”, “özgürlükçülüğünü”, “barışçılığını”  ve “kardeşliğini” gördünüz mü?

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar