Prof. Dr. Şaban KARATAŞ Vefat Etti

VEFAT VE BAŞ SAĞLIĞI 16. Dönem Konya, 20. Dönem Ankara Millet Vekili, Ankara Üniversitesi ve ODTÜ’de öğretim üyesi ve idareci olarak görev yapan, TRT Eski Genel Müdürü, Aydınlar Ocağı Eski Genel Başkanı, Türk Milliyetçiliği camiasının mümtaz şahsiyetlerinden PROF. DR. ŞABAN KARATAŞ Hoca 14 Şubat 2016 pazar günü vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, camiamıza ve dostlarına […]


VEFAT VE BAŞ SAĞLIĞI

16. Dönem Konya, 20. Dönem Ankara Millet Vekili, Ankara Üniversitesi ve ODTÜ’de öğretim üyesi ve idareci olarak görev yapan, TRT Eski Genel Müdürü, Aydınlar Ocağı Eski Genel Başkanı, Türk Milliyetçiliği camiasının mümtaz şahsiyetlerinden PROF. DR. ŞABAN KARATAŞ Hoca 14 Şubat 2016 pazar günü vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, camiamıza ve dostlarına sabırlar diliyoruz.. Ruhu şâd mekânı cennet olsun.

Milli Düşünce Genel Merkezi

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.