Söz konusu açık oturum-14: Kadın, toplumdaki adındır – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Söz konusu açık oturum-15: Korona/ Eba / Andımız   • Bütün bilinmeyenleriyle varlık fonu

Söz konusu açık oturum-14: Kadın, toplumdaki adındır

Söz Konusu açık oturum serimizin 14. bölümü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel etkinliği olarak sizlerle buluşacak. Söz Konusu programında bu kez; “Kadın, toplumdaki adındır” diyoruz ve Millî Düşünce Merkezi bünyesindeki kadınlar olarak, Türkiye’de kadın olmayı ve kadınların sorunlarını konuşacağız.

Söz Konusu açık oturum serimizin 14’üncü bölümü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel etkinliği olarak sizlerle buluşacak. Söz Konusu programında bu kez; “Kadın, toplumdaki adındır” diyoruz ve Millî Düşünce Merkezi bünyesindeki kadınlar olarak, Türkiye’de kadın olmayı ve kadınların sorunlarını konuşacağız.

Söz Konusu programımız, YouTube kanalımız ve Facebook hesaplarımız üzerinden  yayınlanacak.

8 Mart 2021 Pazartesi, saat 20.00’deki, Millî Düşünce Merkezi YouTube kanalımızdaki yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Söz Konusu’nu YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Yönetici: Demet Yener- Felsefe Uzmanı-Yazar

Programımızın konukları;

Burçin Öner: Akademisyen

Reyhan Özçiftçi: İş kadını

Ülker İmge Koca: Makine Mühendisi

Şadiye Okur: Çevre Mühendisi

Gülcan Havva Eraslan: Türkolog

 

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!