Söz konusu açık oturum-14: Kadın, toplumdaki adındır

Söz Konusu açık oturum serimizin 14. bölümü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel etkinliği olarak sizlerle buluşacak. Söz Konusu programında bu kez; “Kadın, toplumdaki adındır" diyoruz ve Millî Düşünce Merkezi bünyesindeki kadınlar olarak, Türkiye'de kadın olmayı ve kadınların sorunlarını konuşacağız.


Söz Konusu açık oturum serimizin 14’üncü bölümü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel etkinliği olarak sizlerle buluşacak. Söz Konusu programında bu kez; “Kadın, toplumdaki adındır” diyoruz ve Millî Düşünce Merkezi bünyesindeki kadınlar olarak, Türkiye’de kadın olmayı ve kadınların sorunlarını konuşacağız.

Söz Konusu programımız, YouTube kanalımız ve Facebook hesaplarımız üzerinden  yayınlanacak.

8 Mart 2021 Pazartesi, saat 20.00’deki, Millî Düşünce Merkezi YouTube kanalımızdaki yayınımıza hepiniz davetlisiniz.

Söz Konusu’nu YouTube kanalımız üzerinden seyredebilmek için: (https://www.youtube.com/channel/UCD6fS9Db9cGQhP1m9nxuXbQ)

Millî Düşünce Merkezi Genel Merkezi Facebook hesabımız üzerinden seyrebilmek için: (https://www.facebook.com/millidusuncemerkezi)

Yönetici: Demet Yener- Felsefe Uzmanı-Yazar

Programımızın konukları;

Burçin Öner: Akademisyen

Reyhan Özçiftçi: İş kadını

Ülker İmge Koca: Makine Mühendisi

Şadiye Okur: Çevre Mühendisi

Gülcan Havva Eraslan: Türkolog

 

Yazar

MDM

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar