TERÖRÜ LANETLİYORUZ

12 Ekim 2015 Her türlü terörü lanetliyoruz. 10 Ekim 2015 Cumartesi günü Başkent Ankara’da, Tren Garı önünde patlayan bomba(lar) Türk Milletinin birliğini hedef almış, terör; gaddar, kalleş ve alçak yüzünü bir kere daha göstermiştir. Siyasi iktidarın yıllardır bütün uyarılara kulak tıkayarak, terör örgütleriyle içeride pazarlık, dışarıda (Suriye ve Irak gibi) işbirliği yapmasının kaçınılmaz sonucu, bu […]


Paylaşın:

12 Ekim 2015

Her türlü terörü lanetliyoruz.

10 Ekim 2015 Cumartesi günü Başkent Ankara’da, Tren Garı önünde patlayan bomba(lar) Türk Milletinin birliğini hedef almış, terör; gaddar, kalleş ve alçak yüzünü bir kere daha göstermiştir.

Siyasi iktidarın yıllardır bütün uyarılara kulak tıkayarak, terör örgütleriyle içeride pazarlık, dışarıda (Suriye ve Irak gibi) işbirliği yapmasının kaçınılmaz sonucu, bu kanlı saldırısıyla bir defa daha ortaya çıkmıştır.

Cennet Vatanımız göz göre göre; teröristlerin ve yabancı istihbarat örgütlerinin cirit attığı, güvenlik güçlerimizin ve yurttaşlarımızın şehit edildiği, tonlarca bomba ve yüz binlerce silah ve mühimmatın depolandığı şehirlerimizin yakılıp yıkıldığı, kamu düzeni ve kanun hâkimiyetinin zaafa uğradığı bir ortama sürüklenmektedir. Şu anda Ülkemiz her türlü provokasyona açık haldedir.

Ankara’daki hain saldırıyı ister IŞİD, ister başka bir terör örgütü veya yabancı bir servis yapmış olsun, bundan en büyük zararı Türk Milleti ve Türk Devleti görmüştür. En büyük yararı ise, “mağdur” durumuna düşürülen PKK/KCK ve siyasi uzantısı sağlamıştır.

Vatanımızı ve devletimizi terör örgütüyle paylaşmanın adına, halkı aldatmak için “Çözüm, barış, birlik süreci” diyenlerin bu yoldan vazgeçmedikleri görülmektedir. Bunun için olayların baş sorumlusu iktidardır, inatla sürdürdüğü bu siyasettir.

Ülkede kardeş kavgasının hedeflendiği açıktır. Ancak her şeye ve her türlü kışkırtmaya rağmen, Türk Milletinin birliği ve Vatanın bütünlüğü korunacaktır.

Bu menfur saldırıda ölenlere rahmet, yaralılara acil şifalar; ailelerine, yakınlarına ve Yüce Milletimize sabır, başsağlığı ve metanet diliyoruz.

MİLLİ DÜŞÜNCE GENEL MERKEZİ

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar