YARIŞMA DUYURUSU

YARIŞMA DUYURUSU Milli Düşünce Merkezi, Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı, Türk Edebiyatı Vakfı, İLESAM ve Panama Yayıncılık olarak Türk milli kültürüne hizmet etmek amacıyla birlikte düzenlediğimiz yarışmaya başvuru 3 Mayıs 2017 tarihinde sona ermiştir. Yarışmamıza; Rauf Denktaş temalı Roman dalında: 6 adet, Serbest konulu hikâye dalında: 36 adet, Balkan, Kafkas, Ahıska, Irak ve Suriye Türkleri ile Kırım Türklerinin […]


YARIŞMA DUYURUSU

Milli Düşünce Merkezi, Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı, Türk Edebiyatı Vakfı, İLESAM ve Panama Yayıncılık olarak Türk milli kültürüne hizmet etmek amacıyla birlikte düzenlediğimiz yarışmaya başvuru 3 Mayıs 2017 tarihinde sona ermiştir.

Yarışmamıza;

  • Rauf Denktaş temalı Roman dalında: 6 adet,
  • Serbest konulu hikâye dalında: 36 adet,
  • Balkan, Kafkas, Ahıska, Irak ve Suriye Türkleri ile Kırım Türklerinin yaşadığı GÖÇ, SÜRGÜN, KIRGINtemalı senaryo dalında: 6 adet,

Eser gönderilmiş,

  • Ergenekon temalı resim yarışmasına 7 yarışmacı katılmıştır.

Eserler seçici kurullarına teslim edilmiştir.

Yarışma sonuçları Şartnamede belirtilen 26 Ağustos 2017 tarihinde ilan edilecek, kazananlara ödülleri Ekim ayı içinde düzenlenecek törenle verilecektir.

Bütün katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.