Açık Oturum: Söz Konusu-Türk Düşüncesi Üzerine

27 Ağustos 2020 Perşembe akşamı YouTube, Facebook ve Twitter üzerinden gerçekleştirdiğimiz Söz Konusu açık oturumumuzun tekrarını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Söz Konusu isimli açık oturumlarımızın dördüncüsünü düzenlendiğimiz bu haftaki yayınımızda “Türk Düşüncesi”ni konuştuk. Yazar ve editörlerimizden Mahmur Esad Kıraç’ın yöneticiliğini yaptığı yayınımızda, bu haftaki konuklarımız Felsefe uzmanı Demet Yener, Felsefe Öğretmeni Sami Üre ve […]


27 Ağustos 2020 Perşembe akşamı YouTube, Facebook ve Twitter üzerinden gerçekleştirdiğimiz Söz Konusu açık oturumumuzun tekrarını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Söz Konusu isimli açık oturumlarımızın dördüncüsünü düzenlendiğimiz bu haftaki yayınımızda “Türk Düşüncesi”ni konuştuk.

Yazar ve editörlerimizden Mahmur Esad Kıraç’ın yöneticiliğini yaptığı yayınımızda, bu haftaki konuklarımız Felsefe uzmanı Demet Yener, Felsefe Öğretmeni Sami Üre ve manisa Celal Bayar Üniversitesi Felsefe Bölümü Arş. Gör. Haluk Doğan idi.

Felsefe eğitiminden, çocuklarda felsefeye yaklaşım problemlerine; İslam felsefesinden, Batı felsefesinin Türk düşüncesine katkılarına ve ideolojilerin felsefeleri ne şekilde besin kaynağı olarak kullandıklarına kadar pek çok konuda kıymetli görüşlerini beyan ettiler.

Söz Konusu Programı, ülke meselelerinde ve Türk düşünce hayatında “Söyleyecek sözüm var.” diyen genç Türk milliyetçilerine kapılarını her zaman açık tutuyor. Eğer ‘söz bende’ demek istiyor ve uzman olduğunuz bir konuda fikrinizi ifade etmek istiyorsanız Söz Konusu yayınlarımızı takip edip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Söz Konusu açık oturumlarımızdaki birbirinden kıymetli konuklarımız ile yaptığımız söyleşilerden anında haberdar olmak ve canlı yayına katılmak için YouTube üzerinden abone olup bildirimleri açabilirsiniz; Facebook ve Twitter hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Yayını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar

MDM

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar