Basın Fotoğrafları Yarışması'nda Yurtdışı Türkler Ödülü - Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Araştırmacı-Yazar Prof. Dr. Nadir Devlet Hayatını Kaybetti   • Yarışma

Basın Fotoğrafları Yarışması’nda Yurtdışı Türkler Ödülü

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği tarafından düzenlenen Yılın Basın Fotoğrafları Yarışması’nda bu sene yurt dışında yaşayan Türkler ve akraba toplulukları konu alan fotoğraflar da değerlendirilecek.

16 Şubat 2021
Kâmil Engin

 

Basın sektöründe zor şartlarda mesleklerini icra eden foto muhabirlerinin çalışmalarını değerlendirmek ve desteklemek amacıyla düzenlenen Yılın Basın Fotoğrafları Yarışması çerçevesinde bu sene ilk defa “Yurtdışı Türkler” özel ödülü verilecek.

Otuz altı yıldır aralıksız devam eden yarışmadaki tüm kategoriler arasından; yurt dışında yaşayan Türkler, akraba topluluklar ve Türkiye’nin yurt dışındaki etkinlikleri gibi konuları yansıtan bir fotoğraf ve hikâyesine Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığınca özel ödül verilecek.

Yılın Basın Fotoğrafları Yarışması’nda müracaatlar 15 Şubat – 15 Mart 2021 tarihlerinde yapılabilecek.

Müracaat ve daha fazla bilgi için  www.tfmd.org.tr web adresi ziyaret edilebilir.

 

Kaynak: https://www.ytb.gov.tr/haberler/yilin-basin-fotograflari-yarismasinda-ytb-destegiyle-yurtdisi-turkler-ozel-odulu (11/02/2021)

 

 

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları