Başkurdistanlı kıza tecavüz eden polislere hapis cezası – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • ATSIZ- Türkçülüğün Çağlayanı   • MDM İstanbul Şubesi Perşembe Sohbetleri: Kızılema, Turan dünyasının on bin yıllık sırrı

Başkurdistanlı kıza tecavüz eden polislere hapis cezası

Başkurdistanlı kıza tecavüz eden polislere hapis cezası verildi. Tecavüz mağduru 23 yaşındaki kızın Başkurdistan Özerk Türk Cumhuriyeti milli muhafız komutanının yakın akrabası olduğu söyleniyor.

3 Ocak 2020
A. Selim Babaoğlu
Başkurdistanlı kıza tecavüz eden polislere hapis cezası verildi
Rus polislere hapis cezası

İngilizce yayın yapan The Moscow Times gazetesinde çıkan haberde geçtiğimiz günlerde hapis cezasına çarptırılan polislere yer verildi.

Haberde Ufa şehrinin polis şefi ile diğer iki görevlinin polis merkezinde içkili eğlence düzenleyip ardından saldırı ve tecavüz suçlaması ile yargılandıkları dosyada geçtiğimiz Perşembe günü karar verildi. Sanıklar cinsel saldırı ve tecavüzden yedişer yıl ceza aldılar.
Öte yandan tecavüz mağduru 23 yaşındaki kızın Başkurdistan Özerk Türk Cumhuriyeti milli muhafız komutanının yakın akrabası olduğu söyleniyor.

Kaynak : (https://www.themoscowtimes.com/2019/12/26/russian-policemen-jailed-gang-raping-junior-colleague-a68757, 26/12/2019)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları